2726
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 8705 بازدید | 167 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وااای. چقدر زشت! یعنی ممکنه روابط جنسی هم بوده باشه علاوه بر روابط عاطفی؟

دقیقا بوده حتی عکسای افتضاح خودشونو واسه هم فرستادن اقاهه ام تو پیاما همه اش ب خانومه گفته چیزت ببخشید روم ب دیوار خیلی  بهم خال میده

در حد چت نبوده در حد رابطه بوده حتی عکسای مبتذل خودشونو رد و بدل کردن فک کنید عکس تو حمام

یا خدااا چه ادم صبوری من اگر تو این موقعیت باشم به احتمال قوی شوهرم و میکشم خودم هم دق میکنم

2728
یک سوال اگر طرف مقابل با کسی چت هم بکنه خیانت محسوب میشه یا نه؟

بله.خیانت که فقط رابطه جسمی نیست

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
من یکی از دوستام شوهرش بهش خیانت کرد اصلا دوستم وزنش نصف شد تو یکی دوهفته. میگفت باورم نمیشه حرفای ع ...

منم پسریکساله دارم،ولی مدتیه سرهیچی قهرمیکنه وجاشوجدامیکنه، تااینکه امشب بایکی ازدوستاش تلفنی حرف میزد که اون دوستش فامیلم هست وزتش بارها بخاطرخیانتاش ورابطه های نامشروعش قهرکرده ،،،بعدنوازندس شوهرم ،،،گفت تواون عروسی که باهم بودیم طرف گفت کی بوداون اول نمیدونستم تورومیگه بعدشمارتم دادم بعدش رمزی حرف زدنو قطع کردن،ینی کیه باشوهرم اینقدراحته، مطمینا طرف مردنیس که شماره اون رفیقشوبخوادو بگه اون کییه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

چه وحشناک اون مرد چقدر گناه داره 

خیانت  ادمو داغون میکنه چه مرد چه زن 

بتظرم کسی ک اینکارو میکنه اونم درحد جنسی خوی حیوانی داره 

خدایا قضاوت نمیکنم ک ی روز خودم انجام ندم

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
نه بی ادب

چه بانزاکت😀

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
دقیقا بوده حتی عکسای افتضاح خودشونو واسه هم فرستادن اقاهه ام تو پیاما همه اش ب خانومه گفته چیزت ببخش ...

خااااکِ هر دو عالم بر سرِ جفتشون! بی خانواده ها!!! طلاق که الان برای آقا درست ترین تصمیم هست!! فقط اون زنیکه خراب به مرتیکه آشغال هم حرامِ ابدی شد!!! نمیتونه بعداً باهاش ازدواج کنه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

همش تقصیر هم جنسای خود مردس.

جالبه کسی الان اینو نگفت ولی برا خیانت مردا همش میگن تقصیر خانومس نه آقا😏😏

کلا آدمی که نتونه متعهد باشه خیلی پست و کثیفه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
من یکی از دوستام شوهرش بهش خیانت کرد اصلا دوستم وزنش نصف شد تو یکی دوهفته. میگفت باورم نمیشه حرفای ع ...

متاسفانه زن باوجودیکه خیلی قویه ولی این موضوع درعرض یک هفته اونوازپادرمیاره....همه هم عکس العملشون یکیه ...همه ذره ذره بدنشون  آب میشه ولی توکمترازیک هفته

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
نه بی ادب

😏مرد باید ایی موقع شب خرپف کنه نه بین 1000زن ول بچرخه

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2706