1421
1411
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 158 پست
ولی دیدم زن شوهردار که خیانت کرد با طرفش ازدواج کرد

خب حتماً از احکام بی خبر بوده!

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

خب بله براشون مهم نیس

میگن مهم عشق وعلاقست که خداروشکر بین ماهست

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

شاید هم رابطه جنسی نداشتن.

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1432
زنه ۲۴ سالشه شوهرش حدود ۳۰ اون اقاهه ام هپین حدودا اره متاهله دوتا بچه داره

ای وای ای وای. خدا به دادمون برسه که حیا داره انقدر راحت از بین میره😢

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
چقدرجالبه که حتی باید مهریه زن خائنم داده بشه واراون جالبترکه اصلا توایران اسلامی همچین چیزای ...

والا. همینطوری بدون خیانت، مهریه رو اگرررر بدن قرون به قرون! انکار از زیر پای خرس میخوای بیرون بکشی! 😏

1394

خیانت چه از طرف زن باشه چه مرد هیچ توجیه و بخششی نداره الان اکثریت میگن فقط طلاق پس اگه قبول داریم خیانت کار غیرقابل بخششی هست باید دو طرفه باشه پس اگه خانمی گفت همسرم خیانت کرده نگیم بالخره هرادمی اشتباه میکنه حالا این یبار ببخش اگه تکرار کرد جداشو.یا در اخر حتی متهمش کنیم که حتما چیزی کم گذاشتی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

شوهرش کمش میذاشته؟!

خاک برسر هرچی مرد زندگی خراب کن وهرزه ست که به زنهای شوهردارم رحم نمیکنن

جای این حرفا تواین تاپیک عجیب خالیه

خب عزیزم مرد میتونه زن بگیره ولی زن که نمیتونه دوبار شوهر کنه

میدونم

میگم چقدرخوبه که همچین چیزی هست

ولی تواجرای قانونش توکشورما زن هییییییچ حقی نداره....توعمل منظورمه ها....وگرنه تو حرف وقانون نوشته زیاده

1387
شوهرش کمش میذاشته؟! خاک برسر هرچی مرد زندگی خراب کن وهرزه ست که به زنهای شوهردارم رحم نمیکنن ...

نمیگن که اینجاها کلت عادت کردن همیشه زنو مقصر بدونن هر اتفاق بدی تو دنیا بیفته تقصیر زنه 

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
اگه احکام حالیش بود که خیانت نمی کرد

حتی اگه احکامم حالیش نبود ولی انسانیت حالیش بود اینکارونمیکرد

خدا به آقاهه صبر بده. اون دو تا هم به سزای عملشون برسن. خدا به همسر اون مرد خائن هم صبر بده. بیچاره بچه های این دو خانواده😔

خب عزیزم مرد میتونه زن بگیره ولی زن که نمیتونه دوبار شوهر کنه

زن گرفتن شرایط داره. اجازه همسر اول لازمه که این مهمترینشه. 

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
نمیگن که اینجاها کلت عادت کردن همیشه زنو مقصر بدونن هر اتفاق بدی تو دنیا بیفته تقصیر زنه 

تازه همه دلشون به حال مرده میسوزه

البته اینجا واین تاپیک همین درسته ها

مرده خیلی گناه داره...منم دلم براش میسوزه...که زنش متعهدنبوده بهش وخیانت کرده

ولی بدبختی اینجاست توتاپیکای برعکس که خانم خیانت دیده  همینا نمیان براخانم دلسوزی کنن که خیانت دیده بلکه نمک روزخمش میشن که حتما کمش گذاشتی

تازه خروارخروار فحش میدن به اون زنی که مردپست فطرت باهاش واردرابطه شده ومیگن الهی خداریشه هرچی زن فاسده بکنه😐😐😐😐کلاچشمشون خطای هیچ مردیو نمیبینه.....نه اینجا...نه اونجا!!!!

1339