1147
1273

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1279
طلا پلاک که به چشم بیاد  کادو هرکی نشونه شخصیتشه

وا طلا؟

یاد فیلم گوشواره افتادم ک دختره بخاطر مشکل مالیشون خجالت میکشید فک کرد همه کادوی گرون میبرن تولد،مامان بدبختشو مجبور کرد گوشوارشو بفروشه برای دوستش دستبند طلا بخره

رفت تولد دید بچه های پولدار و با کلاس و اینا همشون کتاب و این چیزا اوردن واس کادو

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
خیلی خیلی گرون شده اسباب بازی هر روزم یکی از دوستاش دعوت می کنه ورشکست شدیم😀😀

بهترینش کتابه

من ودخترم همیشه ازکادوی کتاب خوشحال میشیم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
1274
پارچ و لیوان قشنگتره😼

نخیر بشقاب بهتره

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
طلا پلاک که به چشم بیاد  کادو هرکی نشونه شخصیتشه

😐😐😐😐😐😐😐

من یکی که میخوام بی شخصیت باشم وهیییییچوقت برا تولددوست دخترم طلانخرم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
1226
نخیر بشقاب بهتره

اونم سه تا دونه، هیچ کدومم شبیه هم نباشه

خواهر من معلمه،،، کادوهایی میگرفت تاریخی،،،، یه نمونه اش ، ۵ تا دونه نعلبکی که لک چای توشون بود،،، تازه یه مدلم نبودن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
عروسک روسی😍

اینم خوبه،، دختر من برای تولد دوستش برد، ۶۰ تومن شد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1241