1147
1267
استاتر عزیز الانم تقصیر شوهرت نیست اين جوری وابسته و آماده به خدمت بارش آوردن و زمان میبره تو بکشی سمت خودت هیچ کس به جز خودت نمیتونه درست کنه من مصیبت ها کشیدم تو دوازده سال زندگیم همه همينن یکم کمتر یا بیشتر زندگی رویایی واسه زمان مجردی تو واقعیت اون جوری نمیشه اگرم باشه کم اینجا مقصر خانواده شوهرت هستن که نميگن مگه زن نگرفتی خونه زندگی نداری پاشو تشریف ببر پیش زنت واقعا براشون متاسفم با آه یه آدم چه جوری میتونم بخوابن خدایا 
خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
با دهن روزه قسم می خورم یعنی یکی به زن داداشم بی احترامی کنه جرش میدم چون داداشم و از خودم بیشتر دوس ...

بایدم اینجوری باشه چون اگه رابطه شما بد باشه باهم این وسط داداشتون فقط اذیت میشه 

متاهل هستم و خیلی خیلی خیلی متعهد👰👰👰👰

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
نه ازدواج اولم بود بخاطر اینکه گفتیم فامیله و یه عالمه وعد وعید دادن مارو خام کردن گفتیم از غریبه به ...

مادرشوهر من عروسای دیگه که فامیلن گذاشته رو سرش حتی افطاریشونم خودش میپزه همساین باهم 

من غریبم ادیتم میکنن همش میگن فلانی رو میخواستیم نگرفت پسرمون بهمانی رو میخواستیم نگرفت 

مادرشوهر من عروسای دیگه که فامیلن گذاشته رو سرش حتی افطاریشونم خودش میپزه همساین باهم  من غریب ...

بازم اگه شوهرت خوبه قدر زندگیتو بدون 

من شوهرم هیچوقت هوامو نداشت همیشه اذیتم کرد و هیچ چیز من براش مهم نبود حتی دوماه اینستا نصب کرده بود منو فالو نکرده بود پستامو نمیدیدبعدش اعتراض کردم اصن نمیفهمید اینستای من کدومه 

بعد میگفت زندگی سر این چیزا نیست میگفتم این ینی بی اهمیتی ینی برات مهم نیست پس چرا خواهرا و دخترعمه ها و حتی خواهرمو لایک میکرد  ولی منو انگار نه انگار 

کاملا ندیده میگرفت

ولی استاتر پست ها تو خوندم و دیدم بنا به گفته هات شوهرت خیلی خوبی داره خب همه کامل نیستن یکی دست بزن داره یکی بد دهن یکی کارنداره یکی معتاد یکی خسیس هرکسی به آدمی داره سرو کله میزنه خیلی از مردا کل این موارد و داشتن زن شون درستش کرده شوهرتو هم فقط درخدمت خانوادست و روزاي مهم تنهات گذاشته و کبود محبت شدی از طرفش که اونم تازه یک ماه عروسی کردی بعد یکی دوسال نمیتونه ازت دل بکنه وقتی به ثبات برسین و بهت عادت کنه کشیدم که میگم بهت 

8

بعضی ها اول عروسی خوش هستن ولی بغضی ها مثل من دنبال راه بودن واسه درست کردن هزار ساز شوهر میزنه هزار ساز زن اخلاق و سلیقه و نظرات فرق داره که به مرور یکی میکنن باهم ناخودآگاه شبیه میشه رفتاراتون به هم 

بازم اگه شوهرت خوبه قدر زندگیتو بدون  من شوهرم هیچوقت هوامو نداشت همیشه اذیتم کرد و هیچ چیز من ...

وای چقد بد شوهر من تصویر زمینه گوشیش عکس منه مناسبتا همیشه یادش میمونه حتی اگه بهم چیری نده تبریک میگه درسته غده و حرف حرف خودشه مثلا تو دوران عقد هر چقد گریه کردم که کلاس رقص برم نداشت اخرشم نرفتم‌ و خیلی چیزای دیگه تل گرام نداریم هیچ کدوم ولی تو عقد با این که گوشی خودش از گوشی من پلیین تد بود واسه من گوشی گرفت اونم بدون این که بفهمم کادو داد یکی از غد بودناشم اینه که میگه نمیتونم کقتی خواهرام میزنگن یا داداشام نه بگم بهشون 

ولی استاتر پست ها تو خوندم و دیدم بنا به گفته هات شوهرت خیلی خوبی داره خب همه کامل نیستن یکی دست بزن ...

خوبی داره ولی من حرص میخورم که داداشاش اگه مریض نشن یا کاری نداشته باشن باهاش یا زناشون اگه کاری نداشته باشن صد سالم یاد من و شوهرم نمیفتن حتی برادر شوهرام به زور جواب سلام منو میدن ولی شوهرم عقل نداره که هر وقت اونا میزنگن که بیا کارت داریم با کله میره خیلی حرصم میگیره از دستش که نمیدونه ازش سو استفاده میکنن

میتونی بری با شوهرت کنار خونوادت زندگی کنی  اونا دارن ازارت میدن نمون بزار بسوزن

اخه نمیشه کار شوهرم تو شهر خودشونه انتقالی باید بگیره تازه اینجا خونه زندگی داریم شهر من که خونه نداره شوهرم 

بازی دستی براتلوزیون بخای میدن همسرم دست دومش خرید sony سعی کنین توخونتون متفاوت باشین براهمسرتون ن ...

همسرمم اصلا به این چیزها فکزم نمیکته چون ما باهم کارمیکنیم وسرمون خیلی گرمه اگه بدونی من الان چه شکلیم نه مو رنگ کردم نه ناخنمو ترمیم کردم یه ذره هم ارایش ندارم الان رد شد یه وشکونم گرفت یه بوسم کرد منظورم اینه اصلا واسش مهم نیست اراستگی من 

1226
همسرمم اصلا به این چیزها فکزم نمیکته چون ما باهم کارمیکنیم وسرمون خیلی گرمه اگه بدونی من الان چه شکل ...

وای اونقد حرصم میگیره از دست شوهرم مثلا یکم ارایش میکنم بجای این که بگه چقد خوشگل شدی میگه چقد میمالی ساده خوشگل تری یا میگه کاش موهاتو اصلا رنگ‌نمیکردی یه بار ندیدم وقتی ارایش کردم بگه خوشگل شدی ولی وقتای عادی همش میگه منم از اول عاشق ارایش خیلی ادیت میشم 

همسرمم اصلا به این چیزها فکزم نمیکته چون ما باهم کارمیکنیم وسرمون خیلی گرمه اگه بدونی من الان چه شکل ...

عین شوهرمن. منم عین توووم همسرم میگه خودت خوشگلی  ارایش اغراق به زشتی است. 

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
عین شوهرمن. منم عین توووم همسرم میگه خودت خوشگلی  ارایش اغراق به زشتی است.

من ارایش میکنم میبینم اون عین خیالش نیست به خودم میگم‌به به چه دختر خوشگلی فداش بشم اوتم میگه اگه این دختر با ارایش خوشگله پس معلومه بدون ارایش زشته و سر من کلاه رفته یعنی خیلی حرصمو درمیاره

من ارایش میکنم میبینم اون عین خیالش نیست به خودم میگم‌به به چه دختر خوشگلی فداش بشم اوتم میگه اگه ای ...

من توخونه غلیظ میکنم اونم هرروز نه که عادی باشم. ولی رفتنی بیرون یانمیکنم یا کرم معمولی رژ رنگ معمولی ۸تااینامتفاوت دارم مخصوص بیرون کم رنگ. اونم خوشش میاد میگه مرسی خانمی فقط برامنی

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
من توخونه غلیظ میکنم اونم هرروز نه که عادی باشم. ولی رفتنی بیرون یانمیکنم یا کرم معمولی رژ رنگ معمول ...

شوهر من چه خونه چه بیرون کلا دوست نداره آرایش فکر میکنم با همه مردا فرق داره کلااااا

1241