2737
2734

پسرم ۱۵ ماهشه فوق العاده بازیگوشه امشب یه کارایی کرد که سرش داد کشیدم 😭الان خوابید دارم از گریه میمیرم بخدا با شوهرمم دعوام شد که سرش داد زدم 

خدالعنتم کنه از ته دل میخام ک نباشم ،همچین مادری نداشته باشه بچم بهتره

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بابا اشكال نداره مادر بچشو دعوا ميكنه ديگه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو عزیزم خسته شدی،اشکالی نداره برو کنارش بوش کن نوازشش کن بوسش کن 

منم گاهی خسته میشم داد میکشم پسرم ۱۸ماهشه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
2738
بابا اشكال نداره مادر بچشو دعوا ميكنه ديگه

موهاموکند کلی غذارو مالید به فرشا و سرامیک اشپز خونه ،یدفه رفت رو مغزم مستقیم ،هر چی با گریه اومد سمتم دیگه محلش ندادم خیلی سنگم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

[QUOTE=90771668]وای چقدر سخت  نبخدا بد داد زدم سرش 

موهاموکند کلی غذارو مالید به فرشا و سرامیک اشپز خونه ،یدفه رفت رو مغزم مستقیم ،هر چی با گریه اومد سم ...

وقتي مياد پيشت قبولش كن تو ذهنش ميمونه

ولي واقعا ادم يوقتايي كم مياره

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
اوووو  بيخيال عزيز من  دست خودت نبوده ديگه  منم دخترم همين سنه  بعضي وقتا وا ...

حالا اونو میتونستم تحمل کنم شوهرمم ازین چرتو پرت میگه سر بچه بدتر قاطی کردم

2706