2726
کی راس میگه عزیزم؟ چیو؟

من با یه غریبه راه دور با مخالفت های مادرم ازد کردم

عاشقش بودم.....ولی روزی ک عقد کزدم فهمیدم چققققد تفاوت فرهنگی داریم و چقد کسی ک عاشقشم مظلوم نما و خیانت کاره

جدا شدم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
اره من خیلی حسرتشو دارم تو مشکل مالی داری؟ اخه بعد ازدواج هزینه ها باعث دل زدگی میشه

نه عزیزم خدا روشکر اگه از لحاظ مشکل حساب کنی من هیچ مشکلی ندارم فقط  دوتا بچه دارم که از همه زندگی انداختنم خیلی خستم خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با یه غریبه راه دور با مخالفت های مادرم ازد کردم عاشقش بودم.....ولی روزی ک عقد کزدم فهمیدم چقققق ...

چه بد😔😔

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
نه عزیزم خدا روشکر اگه از لحاظ مشکل حساب کنی من هیچ مشکلی ندارم فقط  دوتا بچه دارم که از همه زن ...

خداروشکر عزیزم

الهی عزیزم نمیشه مهد ببری یه وقت ازاد واسه خودت داشنه باشی

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
2728
اخییی الهییی  از دل نوشته هاش عکس نداری؟ اینایی ک ب زبون خودش نوشته باشه واست

چرا دارم زیاده ی دفترصدبرگه دیرلود میشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نه میخواد ولی بابام میگه نه تا درست تموم نشده دستت تو جیب خودت نرفته حرفشو نزن😢

بابات درست میگه.. شاغل شو بعد ازدواج کن

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام
ممنون مهربونم من ب فکر ساختن اینده خوب هستم ولی حرفایه پدرمادرم انگیزه نمیزاره برام

پدر مادرها از روی دلسوری ی چیزی میکن تو بزار پای دلسوزیشون با سیاست رفتار کن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
خداروشکر عزیزم الهی عزیزم نمیشه مهد ببری یه وقت ازاد واسه خودت داشنه باشی

شهری که ما هستیم کوچیکه مهد نداره فقط پبش دبستانی داره که سن بچه های من نمیرسه فقط هم تو ایام مدارس بازن تابستون تعطیله 

ان شالله که همیشه خوشبخت باشی عزیزم یاد نوجوونیامون افتادم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....