2410
2553
اخی ان شالله این خوشحالی نصیب همه عاشقا بشه مرمری اولین چیزی ک باعث جذب تو و شوهرت بهم شد چی بود؟ ...

اون که ازهمون اول جذب شد میگفت ندیده گفتم این همونیه که میخام بعدا با دیدن عکس۳در۴ من با لباس فرم دانشگاه بدوم ارایشگا و با مغنعه میگفت تو دلم گفتم شده تا اخر دنیا پات بشینم بلاخره ماله خودم میشی

من اون موقع ها اصلا جذبش نشدم برام ی سرگرمی بود تا روزی که اومد دم دانشگا دیدنم عشق تو چشاش داد میزد انقدر واضح بود که منم همونجا جذبش شدم

الانم همون مرده ن عوض شد نه سرد الانم اولویت اول زندگیش منم تمامه تلاششو میکنه من راضی باشم من حاله دبم خوب باشه من چیزی کم نداشته باشم تو زندگیش حرف من حتی ارجح تر از پدرمادرشه بخاطر پوشش بازم همه جوره پشتم وایساد تا مبادا خانوادش ک مذهبین حرفی بهم بزنن 

شاید باورت نشه بعد۶سال دفترچه خاطراتشو مادرش داد بمن تمام اون روزا رو نوشته انقدر هیجان زده شدم براش تاپیک زدم حتی عنوزم باورم نمیشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
منم دقیقا الان همین آرزو رو دارم کاش منم میمردم هرشب به شب اول قبر میکنم میگم اگه واقعا مرده بودم یه ...

دور از جونت عزیزم ان شالله مشکلت حل شه

از چی خستع ای گلم حرف بزن

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مخالفم عزیزم اساس ازدواج عشقه خیلی خانوما هستن ک خونه دارن و شوهرشون عاشقشونه و خیلی خوشبختن ب ...

اره گلم ولی احتیاط هم خوبه تو که عشقت رو داری درسته اونکه جایی نمیره که.. تو پیشرفت کن  بعد ازدواج کن باهاش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
اون که ازهمون اول جذب شد میگفت ندیده گفتم این همونیه که میخام بعدا با دیدن عکس۳در۴ من با لباس فرم دا ...

اخی عزیزم

تا حالا نشنیده بودم مردی با عکس عاشق بشع

ولی تو اینقد شیرین و مهربونی ک حرفی نمیمونع😙

2720
بخدا همش زندانی ام تو خونه تو ۲۳ سالگی عین یه پیرزن ۷۰ ساله شدم دلیل مخالفتشون اینه ک غریبه ان و ر ...

ببخشیدا

راست میگن

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
اره گلم ولی احتیاط هم خوبه تو که عشقت رو داری درسته اونکه جایی نمیره که.. تو پیشرفت کن  ب ...

ممنون مهربونم

من ب فکر ساختن اینده خوب هستم ولی حرفایه پدرمادرم انگیزه نمیزاره برام

2714
اخی عزیزم تا حالا نشنیده بودم مردی با عکس عاشق بشع ولی تو اینقد شیرین و مهربونی ک حرفی نمیمونع😙

خودمم باورم نمیشد تازه مثل پسرهای نوجوون دفترخاطره هم داشت هنوز هضمش نکردم این ی موردو

نگا😓😓😓🙁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
از چیزی که تو حسرتشو داری  از بچه از زندگی با مسئولیت  دلم میخواد مجرد بودم

اره من خیلی حسرتشو دارم

تو مشکل مالی داری؟ اخه بعد ازدواج هزینه ها باعث دل زدگی میشه

خودمم باورم نمیشد تازه مثل پسرهای نوجوون دفترخاطره هم داشت هنوز هضمش نکردم این ی موردو نگا ...

اخییی الهییی 

از دل نوشته هاش عکس نداری؟ اینایی ک ب زبون خودش نوشته باشه واست

2706