1265
1273
بخدا همش زندانی ام تو خونه تو ۲۳ سالگی عین یه پیرزن ۷۰ ساله شدم دلیل مخالفتشون اینه ک غریبه ان و ر ...

ببخشیدا

راست میگن

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
اره گلم ولی احتیاط هم خوبه تو که عشقت رو داری درسته اونکه جایی نمیره که.. تو پیشرفت کن  ب ...

ممنون مهربونم

من ب فکر ساختن اینده خوب هستم ولی حرفایه پدرمادرم انگیزه نمیزاره برام

خیلی محتاج دعاتونم دوستای مهربونم💔😔

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

اخی عزیزم تا حالا نشنیده بودم مردی با عکس عاشق بشع ولی تو اینقد شیرین و مهربونی ک حرفی نمیمونع😙

خودمم باورم نمیشد تازه مثل پسرهای نوجوون دفترخاطره هم داشت هنوز هضمش نکردم این ی موردو

نگا😓😓😓🙁

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1279
از چیزی که تو حسرتشو داری  از بچه از زندگی با مسئولیت  دلم میخواد مجرد بودم

اره من خیلی حسرتشو دارم

تو مشکل مالی داری؟ اخه بعد ازدواج هزینه ها باعث دل زدگی میشه

خودمم باورم نمیشد تازه مثل پسرهای نوجوون دفترخاطره هم داشت هنوز هضمش نکردم این ی موردو نگا ...

اخییی الهییی 

از دل نوشته هاش عکس نداری؟ اینایی ک ب زبون خودش نوشته باشه واست

1221
کی راس میگه عزیزم؟ چیو؟

من با یه غریبه راه دور با مخالفت های مادرم ازد کردم

عاشقش بودم.....ولی روزی ک عقد کزدم فهمیدم چققققد تفاوت فرهنگی داریم و چقد کسی ک عاشقشم مظلوم نما و خیانت کاره

جدا شدم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
اره من خیلی حسرتشو دارم تو مشکل مالی داری؟ اخه بعد ازدواج هزینه ها باعث دل زدگی میشه

نه عزیزم خدا روشکر اگه از لحاظ مشکل حساب کنی من هیچ مشکلی ندارم فقط  دوتا بچه دارم که از همه زندگی انداختنم خیلی خستم خیلی 

من با یه غریبه راه دور با مخالفت های مادرم ازد کردم عاشقش بودم.....ولی روزی ک عقد کزدم فهمیدم چقققق ...

چه بد😔😔

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه

نه عزیزم خدا روشکر اگه از لحاظ مشکل حساب کنی من هیچ مشکلی ندارم فقط  دوتا بچه دارم که از همه زن ...

خداروشکر عزیزم

الهی عزیزم نمیشه مهد ببری یه وقت ازاد واسه خودت داشنه باشی

اخییی الهییی  از دل نوشته هاش عکس نداری؟ اینایی ک ب زبون خودش نوشته باشه واست

چرا دارم زیاده ی دفترصدبرگه دیرلود میشه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1226
ممنون مهربونم من ب فکر ساختن اینده خوب هستم ولی حرفایه پدرمادرم انگیزه نمیزاره برام

پدر مادرها از روی دلسوری ی چیزی میکن تو بزار پای دلسوزیشون با سیاست رفتار کن

واسه رسیدن به حاجتم و حل مشکلم واسم صلوات میفرستید؟
خداروشکر عزیزم الهی عزیزم نمیشه مهد ببری یه وقت ازاد واسه خودت داشنه باشی

شهری که ما هستیم کوچیکه مهد نداره فقط پبش دبستانی داره که سن بچه های من نمیرسه فقط هم تو ایام مدارس بازن تابستون تعطیله 

1252