2726
عنوان

تجربه زایمان طبیعی یا سزارین

839 بازدید | 121 پست

میخوام از تجربه هاتون بگید طبیعی سخته ؟

دردتون از کی شروع شد ؟

سرکلاژ کسی بوده طبیعی زایمان کنه ؟

من استرس دارم لطفا بهم کمک کنید 😢

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که خودمو زدم به بیخیالی میگم هرچه بادا باد.

من میترسم نمیدونم چرا 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
منم طبیعیم...سرکلاژم شده بودم...تجربه ای هم ندارم...دعا کنین زودتر بیاد که تجربش کنم...😅😅😅

سرکلاژ اگه هستی مث منی

نمی‌ترسی ؟

من بیشتر ترس اینو دارم سری بعد باردار بشم سرکلاژ شم 

همش میگم سزارین شم راحت باز نشه رحمم

طبیعی بودم عالی بود

خوش بحالت ...بچه اول ؟ 

از چند هفته درد شروع شد ؟

من اولی رو طبیعی زایمان کردم خیلی خوب بود

میشه بگی هفته چند درد شروع میشه ؟

دکترم هفته 37 میخاد سرکلاژ منو باز کنه استرس گرفتم 

سز بودم دکترم گفت تو بزا نیستی یه میوم ۴ سانتی جلو سر بچه بود گفت زایمان سختی داری. منم دیدم باید درد طبیعی بکشم بعد ببرنم اتاق عمل . اسرار کردم سز اختیاری شدم ۱۰ روزی درد داشتم بخاطر میومه ولی الان برگردم بازم سز میکنم

من تخمه هامو اوردم بخورم و دعوای طبیعی و سزارین ها رو ببینم😂😂😂😂

از دست تو 🙄🙄😂😂

2706