2410
2553
عنوان

کسی بوده برادرشوهر ش بیشتر از جاری ش بهش حسودی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 77 پست
من برادرشوهر ندارم اما شوهرخوههرشوهرم اينجوريه در واقع من اون و جاري ميدونم براي خودم🤣

خواهرشوهر که از قدیم اسم روش هست ولی برادرشوهر چی این نوبره

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ عجیب شوهرشو سر براه نکرده

خودشم دلش خونه از دستش

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2456
دقیقا مثل جاری من     ۸ساله با هیچکدوم از خانوادش رابطه نداره ولی یه شیطان عقده ایه

کلا سر ی موضوعی ک بین دوتا داداشاست و مربوط ب ارثیه هست و داداشا اصلا مشکلی ندارن فعلا این بامن قهره اخه بمن چه😯

والا یکی از برادر شوهرهام خاله زنکه اینم به خاطر مادرشه... می شینه ور دل مادرش اونم از همه بد میگه . ...

خاله زنک را خوب گفتی تو چیزای به من حسودی میکنه فقط یه زن میتونه حسودی کنه سرویس طلام عوض کرده بودم هی به مادر شوهرم بابت قیمت سرویس م میگفته انکار اونا برام خریدن  

یعنی شوهر خواهر ها هم لج میکنن؟به نظرتون دلیلش چیه

اره دیگه یعنی باجناق را میگی که از قدیم میگن باجناق فامیل نمیشه برا اون هست

2714
منم برادر شوهرم مدام میخاد بگه زنش بهتر از منه شغل من و شوهرم خوب نیس خودش خوبه اصلا ی وضعی

افرین خدا نکنه تو جمعی از من یا بچه من تعریف بشه و از زن اون یا بچش تعریف نشه اخر هر جور باشه دقشو خالی میکنه وزیرپوستی دعوا راه میندازه

کلا سر ی موضوعی ک بین دوتا داداشاست و مربوط ب ارثیه هست و داداشا اصلا مشکلی ندارن فعلا این بامن قهره ...

جاری من۸ساله من ازدواج کردم ده تا جمله بامن حرف نزده به این ماه مبارک هیچ کاری هم نکردم همیشه به خاطر شوهرم احترامشون رو گرفتم  هر وقت دعوتش کردم چند نوع غذا درست میکنم ولی کلا مریضه خدا هم انشا الله جوابشو میده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خاله زنک را خوب گفتی تو چیزای به من حسودی میکنه فقط یه زن میتونه حسودی کنه سرویس طلام عوض کرده بودم ...

عجب.... مادرشوهرت چه جوریه?مادرشوهرمن که روی هر چی خاله زنکه سفید کرده بچه هاشم همین جور بار اومدن شوهر من کمتر ولی برادشوهرم حسابي

...Keep Calm and Nothing Else Matters
برادرشوهر منم خیلی فتنه ست. 

اگه مجرد بود شاید لینطور نبود فک کنم الان برخورد خانواده اش با من را مقایسه میکنه با خانمش و باهم لج میشه

عجب.... مادرشوهرت چه جوریه?مادرشوهرمن که روی هر چی خاله زنکه سفید کرده بچه هاشم همین جور بار اومدن ش ...

اره اونم خاله زنک و حرف درست کنه ولی به احترام پسرش خوبه باهام یعنی اگه یوقت شوهرم باهام بد بشه خدانکرده دیگه کاری باهام نداره اینطور بگم پسرشو دوست داره و مجبورا منم را دوس داره یا احترام میکنه اگه دوس نداره 

جاری من۸ساله من ازدواج کردم ده تا جمله بامن حرف نزده به این ماه مبارک هیچ کاری هم نکردم همیشه به خاط ...

پس عین جاریه من عوضیه ی دفعه تحویلم میگیره ی دفعه ن تو مسایل ارث و میراث دخالت میکنه اخه بتوچه زندگی زنداداش و برادرشو بهم زد باعث شد داداشه زنه رو طلاق بده نمیزاره عروسه بچشو ببینه کثافت دو بهم زنه حالاهم چندروزه فهمیدم شوهرش بایکیه ولی خودش بیخبر بایکی دیدمش هه فک میکنه ک هیچوقت این کاراش تاوان نداره شوک شدم شوهرشو بایکی دیدم چدن اصلا اهل اینکارارا نبود دست بالای دست بسیاره 

2706