2726

خانوما من یکی برادرشوهر دارم یکی خواهر شوهر با شوهر خودم سه تا بچه میشدن دو تا داداش یکی خواهر همه شون هم متاهلن ازدواج کردن شوهر من اخری بوده تو بچه ها حس میکنم حس که نه مطمئنم که برادر شوهرم اصلت از من خوشش نمیاد چون خیلی بهم حسودی میکنه  اندازه سه تا خواهر شوهر زیر اب منا میزنه باورتون میشه زیراب میزنه چجور یعنی اگه یه روز نیم ساعت با مادرشوهرم تنها باشه امکان نداره یه حرفی بابت من نزده باشه و فلفلی نکرده باشه مادرشوما

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

ارره برادرشوهر من خیلی خیلی خاله زنکه از منم بدش میاد خیلی حسوده.اینو زنش لنگه‌ی همن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله هم برادرشوهرم هم جاریم باهم

جاریم اصلا حسود نیست خیلی خانمه

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

از همین تعحیم که جاریم هنوز پشت. منه ازم طرفداری میکنه تو یه بحثی ولی این شوهرش وااای چشم دیدن منا نداره

خوش به حالت    

اره جا افتادهدهست مثل خواهر لزرگترم هست ولی شوهرش اندازه سه تا خواهر شوهر بد برام زیراب میزنه

من برادرشوهر ندارم اما شوهرخوههرشوهرم اينجوريه در واقع من اون و جاري ميدونم براي خودم🤣

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
برادر شوهر منم بیکاره تو خونه هی غیبت ما رو میکنه با زنش کپی همن

جلو شما هم مثلا نشون میده که ازتون متنفره یا نه ما سر سفره قشنگ یه چیزی که نمیخورم را برمیداره میزاره جلو بچه هاش گیگه شما نمیخوردین دهنم وا میمونه

والا یکی از برادر شوهرهام خاله زنکه اینم به خاطر مادرشه... می شینه ور دل مادرش اونم از همه بد میگه ... مطمئنم که حسادت عجیبی هم داره من اصلا ازش خوشم نمیاد پسر من با دختر اون ده روزی تفاوت دارن همش تو مقایسه است بعضی وقتها میبینم با چه حالتی بچه ام رو نگاه میکنه 

...Keep Calm and Nothing Else Matters
2706