2726
عنوان

هپاتیتc

| مشاهده متن کامل بحث + 2620 بازدید | 33 پست
ایشالا ک دوستت مبتلا شده باشه تایادش باشه با مرد متاهل نپره‌. چ دوست بی شرفی داری

چی بگمممم

میخوام کمکش کنم بعد دوستیموباهاش بهم بزنم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه ازکجاناغافل میگی هپاتیت سی? چرانگفتی مثلا ایدز یاهپاتیت آ یا هپاتیت B?

هپاتیت b که  تو بچگی واکسن میزنن

هپاتیت آ یاc?😞

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728

اصلا از راه لب کسی هپاتیت میگیره؟

اینو پدرش دست من سپرده😞

من میدونم هپاتیت سی از گوریل میاد یعنی دارو های که ارتباط داره بیشتر بدن سازا میگیرن که ترزیق میکنن ...

الان گوریل و از کجا اوردی گفتی؟اصلا اینطور نیس

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
هپاتیت cبیشتر تو افراد معتاد تزریقی هس البته با ارتباط محافظت نشده هم منتقل میشه 

هپاتیت آ چطور

تف تو شرفش ایشالله به حق این ماه عزیز ایدز بگیره که رفته سمت مرد متاهل بچه دار انترن دیگه انتر

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
الان گوریل و از کجا اوردی گفتی؟اصلا اینطور نیس

گفتم از گوریل چون آمپولایه که به عضله بدن سازا میزنن از گوریل میگیرین دوست خانوادگی پدر شوهرم گرفته دکترا بهش گفتن 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
هپاتیت aکه همون یرقانه

یعنی از طریق بزاق کسی هپاتیت نمیگیره؟

2706