2726
عنوان

هپاتیتc

2620 بازدید | 33 پست

بچه ها یکی از دوستام از طرف یه غریبه بهش دست درازی شده

من آقا رو میشناسم متاهله بچه هم داره بچه هاشم کوچیکن

تپل هم هست

میترسم دوستم هپاتیت c گرفته باشه خودشم میترسه

چکارکنه بنظرتون؟

گفت در حد ل.ب بوده

بنظرتون گرفته؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

🙄🙄🙄 قطعا

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تپلیش چیکار به موضوع تاپیک داره؟

گفتم آخه کسی که مریضه لاغره

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

هپاتیت سی تاجاییکه میدونم ازطریق روابط جنسی و تزریق وایناست

بعیدمیدونم بااون موضوع انتقال پیداکرده باشه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
دوستان در جریان باشید هرکس متاهل‌ها بچه هایش کوچیکن هپاتیت cداره از شعاع۳۰کیلومتریش رد نشین😅

چطورر😟

من میدونم هپاتیت سی از گوریل میاد یعنی دارو های که ارتباط داره بیشتر بدن سازا میگیرن که ترزیق میکنن عضله بیارن و اگرربخواد انتقال پیدا کنه یا از آمیزش بدون ک ا ن د وم یا از خونه تنفس لب نه با آز میتونه بفهمه

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2706