2703
2553

من شهر دیگه ای زندگی میکردم،چون شهر بندری هم بود،همیشه مهمون داشتیم ک واسه گردش میومدن،خانوادمم یک ماه میموندن،پونزده روز میرفتن شهر خودشون،کلا با سن کمم مهمونی زیاد دادم،ولی اصلا مهمونی نرفتم و خیلی کم،در حد مثلا هر پنج شش ماه یبار ،دوروز،همشم پرتحجملات،دیگه حس میکنم خسته شدم یکمدت،تازه اومدم شهر خودمون،خانوادمم پرجمعیتن،خواهرم هی تیکه میندازه کی دعوت میکنی،حالا هربار اومدن شهر قبلی من دعوتشون کردم،تو این سه سال کلا دو سه بار رفتم ،یا داداشم،خیلی عجیبه ک نخام یک ماهی مهمون دعوت کنم ؟

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

من ک شاید سه چهار ماهی یکبار خرج خیلی گرون شده

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

پرتوقعشون کردی عزیزم...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانمم اخلاقش گنده،خیلی گند،خونمون کوچیکه،تازه هزینه جابه جایی وخونه و چندتا کادوی سنگین دادیم،دستمونم یکم تنگه،چرا دروغ بگم،خانوادمم همش تیکه میندازن ک خونتونو ندیدم،گفتم بفرمایین،مامانمم میگه تو گفتی تک تک دعوت میکنیم خونت کوچیکه نخاستیم بیایم،حالا اگه کل خانواده رو بخاد بگه خب واسه منم سنگینه ک15 نفر بخان بیان و پذیرایی کنم و جمع و پهن کنم،مامانمم ادمی نیست ک حتی یکم کمکم بده 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2456

عادت کردن دستپختتم دوست دارن و حتما بهشون خوش میگذره.

من بیشتر مهمونی میرم ، شاید ماهی یبار مهمونی در حد ۵ ۶ نفر بدم.‌سالی هم یکی دوبار مهمونی پرجمعیت در حد ۲۰ ۲۵نفر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

میگه من با کل بچه هام میام،ما هم چهار تا بچه ایم،خاله ام و بچه و نوه و... هم هست،زیاد میشن

من بودم راحت میگفتم خیلی مهمون داری کردم خسته شدم اومدم شما بهم برسید

بخدا میرم مامانم اصلا تحویلم نمیگیره،اصلا از وقتی اومدم دعوتم نکرده،خودم رقتم بهشون سر زدم این یک ماهه

2714
عادت کردن دستپختتم دوست دارن و حتما بهشون خوش میگذره. من بیشتر مهمونی میرم ، شاید ماهی یبار مهمونی ...

اینا خیلی توقع دارن،خستم کردن،خب حداقل از بچت توقع داری،درست،ولی یکم درکم داشته باش،بخدا هم عذاب وجدان دارم،هم از لحاظ روحی و هم جسمی اماده نیستم

بخدا میرم مامانم اصلا تحویلم نمیگیره،اصلا از وقتی اومدم دعوتم نکرده،خودم رقتم بهشون سر زدم این یک ما ...

با مادرت بد صحبت نکن که برنجه اما صعیف نباش که خونت بشه هتل ببین بقیه خواهر برادرات چیکار میکنن شما هم همون کارو کن.شوهرت گناه نکرده تو این گرونی راه به راه مهمونی بده

میگه من با کل بچه هام میام،ما هم چهار تا بچه ایم،خاله ام و بچه و نوه و... هم هست،زیاد میشن

در این مورد خیلی صریح بگو فعلا شرایط پذیرایی شام و ناهار ندارم.

یه عصر بیاین در خدمتتونم بصرف میوه وچای. 

حالا اگه خیلی حال کردی یه آش رشته هم‌میزاری دورهمی میچسبه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

چراشمابه خواهروبرادروکلاخانواده ی خودتون میگیدمهمون، ایناکه خودین یعنی واقعامادرتون بااین سن وچهارتابچه نمیدونه شرایط چجوریه 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2706