2733
2734
عنوان

خرج خورد و خوراک شما درماه چقدره؟

517 بازدید | 53 پست

حس میکنم ما خوب خرج نمیکنیم همسرم اصلا نمیره چندجا بپرسه میوه بخره قیمتم نمی پرسه حمع میکنه میاره کارت میکشه اعصابمو خورد میکنه میگه همه جا همینه اما من میگم مثلا اینا که توراه می ایستن ارزونترن.امروز دوکیلو گوشت چرخ کرده یه کیلو گوسفند گرفته سیصدوپنجاه.مرغ وبوقلمون هم بگیریم میشه پونصد همش باهم. پونصدتومنم خرج میوه میده.برنج واینام که بماند برنج ایرانی میخریم دوبرابر شده قیمتش. حساب کردم ماهی یکوپونصد فقط خوراکمون میشه دونفریم یه دختر سه ساله دارم. 

خرج خونه دستم نیست وگرنه بیشتر صرفه جویی میکردم همسرم میگه همه همینن.نمیشه یعنی کمترش کرد؟شماها که خرج دست خودتون هست چطوری مدیریت میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی خود. همسرتون مشکلی نداره شما چرا میخوایدخرابش کنید !

چون بی خیال هست یکم. من حرص میخورم چون میدونم بهش میندازن گاهی. بعدم ماخونه نداریم اگه داشتیم بازحرص نمیخوردم. پول جمع نمیشه اصلا

مابابرنج ایرانی دایم نمیخریم گاهی میکردیم پاکستانی میگیریم نمیریونیم مبوه هم من از ماسینها و بازارسعی میکنم بگیرم مغازه گرونتره ولی درکل همه جاگرونیه نمیدونم خرجمون چقدرمیسه ولی قسط هاروکه میدیم بزورباحقوق میرسونیم گاهی کمم میاد

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  
2738

من شوهرم اصلا چیزی ک میخره قیمت نمیپرسه

هر بارم ک میره خرید از هفتاد هشتاد ب بالا خریدم میکنه

وضع مالیمون خوبه خدا رو شکر

کسی زندگی میکنه ک بخوره بپوشه و تفریح کنه

از زندگیت لذت ببر 😊

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
درآمد همسرتون چقده در ماه؟؟؟

اصلا من میگم آدم پولش هم زیاد باشه چرا الکی با بی خیالی ازدستش بده من همسرم یک ترم دانشگاه درس داد یه تومن دادن بهش حقوقش کلا ماهی پنج تومنه خونه هم نداریم .اصلا نباید بپرسه مثلا این میوه کیلو چقدره؟

😑من و همسرم دو نفریم۲ تومن هزینه خورد خوراکمون میشه

تازه برنج و روغن ورب و حبوبات و اینارو از پدرش میاریم😑🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

اگه در آمد همسرتون خوبه چه اشکالی داره سخت نگیر من اویل ازدواجمون هر چی همسرم میخرید میپرسیدم چند خریدی یا چرا گرون خریدی اونقدر این کارو کردم که همسرم خودش هم وسواس پیدا کرد رو قیمتا ؛!!!الان که وضعمون بهتر شده باز همسرم حساسه البته نمیشه کاری کرد خودم کردم که لعنت بر خودم باد

2706