2733
2734

یا ابوالفضل به خودت،من سرنگ بگیرم دستم غش میکنم  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا به رون پا؟

چون نمیتونستم بزنم جایی دیگم عضله ای بود دسترسی نداشتم زیاد عجلم بود زدم ب رون پام.

ولی الان جاش درد نداره پایننتر از جاش بالای زانوم نمیتونم راه برم

چون نمیتونستم بزنم جایی دیگم عضله ای بود دسترسی نداشتم زیاد عجلم بود زدم ب رون پام. ولی الان جاش در ...

نوروبیون کلا دردش وحشتناکه . اینکه به رون پا هم زدین دیگه بدترش کرده 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
چون نمیتونستم بزنم جایی دیگم عضله ای بود دسترسی نداشتم زیاد عجلم بود زدم ب رون پام. ولی الان جاش در ...

وایییی من فوبیا امپول دارم

حالا عضلانی نمیشه به دور ناف زد؟؟؟

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
اره امپولای ویتامین و بتامتازون و بعضی پنی سیلینا خیلی درد داره  ویتامینا وحشتناک میسوزونه

من درد نداره جاش پاینتر از جاش میترسم مواد پخش نشده یاشه ای خدا

2706