2410
2553
من یه سری لباس از مارک چیکو که فکر میکنم کار ایران باشه ولی خیلی شیک و قشنگه و قیمتشم مناسب گرفتم از فروشگاه تاتی تقاطع خیابان جمهوری و لاله زار اینقدرم تنوع رنگ و مدل داره که میمونی کدومشو انتخاب کنی :)
& نوشین (مامان بردیا)&

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من بهت سها رو پیشنهاد میکنم از رولان تنوعش بیشتر جنساش هم عالی اما یکم گرون توی میدون محسنی یه شعبه داره سایت هم داره میرداماد، میدان محسنی، خیابان شاه نظرى تلفن: 222.65.091 http://www.soha.ca/StoresF.htm
اگه بری تجریش پاساژ بعثت که بورس لباس بچه هست هم نمایندگی سها داره هم زیروتن. یه نمایندگی رولان هم داره که میدون قدسه. من از همه ی اینا خرید کردم ولی توی ایرانیها سها هم خوشگل تره هم کیفیتش خوبه. رولان بعد از شسته شدن معمولا کج میشه. در ضمن برای بچه تن کردن چیزاش سخته. مثلا دکمه و زیپ براش خوب تعبیه نشده. زیروتن هم جنساش خوبه ولی برای زیر یک سال تنوعش بیشتره تا بالای یک سال.
2714
یه سری هم مارکzara two زدن که کار ایرانه اما کیفیت و مدلهاش خوبه... من تو پاساژ بعثت تجریش دیدم... یه دونه سویشرت بدون آستینشو خریدم که خیلی خوشگله و دوامش هم خیلی خوبه چون من هر روز میشورمش!!(رنگش روشنه)
تازگی تو ولنجک زیروتن شعبه زده لباس خیلی خوب و شیک برای بچه ها دارد البته تازگی زیروتن لباس بزرگسال هم با مارک هفت تپخ (seven hills) میزنه چیزهای شیکی دارد من تو پاساژ‍ ولنجک دیدم
لباس بچه فقط سها
کمی گرونه ولی اینقدر قشنگن که وقتی کوچیکش میشن دلم نمیاد ببخشمشون
از رولان لباس گرفتم ولی بلوزهاش کش اومدن و شلواراش کوتاه شدن
احتمالا بیراه می بُرنشون
زیروتن هم خوب بود ارزونتره به نسبت سها
جوراب شلواریهای زیروتن با کیفیت خیلی خوب هستن و به نسبت جاهای دیگه خیلی ارزونتر
از هر جا جوراب شلواری گرفتم بعد از دو بار شستن کوتاه شد و دیگه پای بچه نمی رفت
ولی از بین جاهایی که لباس گرفتم تا حالا هیچکدوم به خوبی سها نبوده از لحاظ زیبایی و کیفیت
در ضمن اگر لباسی که میخرین رنگ بده یا دچار مشکل بشه و زود ببرین ازتون پس میگیره
بهترین شعبه سها هم میدون محسنیه
حقیقتا توی بهار و جمهوری نتونستم لباسایی به شیکی سها پیدا کنم
البته باید یه موقعی سر بزنین که تازه جنس آورده باشه وگرنه که همه رنگها و سایزها رو میبرن
کارترز هم اگه پیدا کنین عالیه
لباساش از لباس زیر و رو گرفته تا جوراب و لباس خواب معرکه است
هم قشنگن هم جنسشون عالیه هم بشور و بپوش هستن
2706