2726

رفتم روانشناس گفت کم کم دارو رو قطع میکنی و تمریناتو بیشتر میکنم

مگه میشه همچین چیزی؟منکه شنیدم دارو درمانی و رواندرمانی باید باهم باشه

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درست گفته عزیزم چون دارو موقتی خوب میکنه ولی رواندرمانی ریشه ای. منم میرم ولی دارو نمیخورم.البته میخ ...

منم سرترالین میخورم.ولی روانشناسم گفت کم کم قطعش میکنم.ولی من میگم شاید من کارکرد مغزم نیاز به دارو داره خب.

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
میشه بدونم روان درمانی با روانشناسی و روانپزشک چه فرقی داره و اگه دوس داشتی بگو واسه چی دارو مصرف می ...

روانپزشک دکتر متخصصه که دارو میده فقط براساس توضیحات و شرایط فیزیکی ولی به اصل مشکل و حلش کاری نداره.روانشناس مشکل روحی رو ریشه یابی میکنه و با رواندرمانی حلش میکنه که دیگه به دارو نیاز نباشه

منم سرترالین میخورم.ولی روانشناسم گفت کم کم قطعش میکنم.ولی من میگم شاید من کارکرد مغزم نیاز به دارو ...

نه عزیزم اتفاقا دارو رو هرچی طولانی تر بخوری کارکردشو از دست میده و بدنت مقاوم میشه اونوقت باید قوی تر بخوری

من اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید میخورم سه هفته ولی موندم کی تاثیرش را میزاره😢 من حالت تهوع و رفل ...

یماه به بعد

نه عزیزم اتفاقا دارو رو هرچی طولانی تر بخوری کارکردشو از دست میده و بدنت مقاوم میشه اونوقت باید قوی ...

جدی؟اوه فهمیدم.ممنون خیلی کمکم کردی

درست گفته عزیزم دارودرمانی همیشه اولویت آخر هست  همیشه روان درمانی اولین انتخابه

ممنونم اوپرای نازنین

2706