2737
2734
عنوان

استرررس دارم مامانا میشه بیاین?

90 بازدید | 16 پست

من میخوام سزارین بشم و کلی هم زحمت کشیدم که قبول کنن و .... 

حالا یه جا خوندم که یه خانومی نوشته بود دردهام یهو شروع شد رفتم بيمارستان ، زنگ زدن به دکترم ، بعد دکترم گفت حالا که دردهات شروع شده طبیعی زایمان کن 😨😨

میگم نکنه الان دردام شروع شه یه وقت به منم بگه برو طبیعی زایمان کن  

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

با دکترت مگه طی نکردید؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با دکترت مگه طی نکردید؟

آره ولی دکترم میگه باید اول بفرستم سونو ببينم دلیلی پیدا میشه که بدون دردسر بریم سزارین یا نه

استرس نداشته باش وگرنه همین باعث زاینان زودرس میشه. مگه ۳۸ هفتگی سزارین نمیکنن؟

آره ، ولی قبلشو میگم

خب سزارینی ها ک اکثرا نمیزارن ب درد بکشه همون هفته۳۸نوبت زایمانو میزنن

دردها قبلش نمیاد سراغم?

2738

من رفتم بدون هیچ بهونه ای برام سزارین زد قربونش برم دس دکترمم انقد خوب بود و انقد راحت زایمان کردم 😍سزارین تو۳۸هفته س نگران نباش

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن دلش حق انتخابی نداره، ولی می تونه انتخاب کنه کی دلش رو بشکنه
خب الان چند هفته ای؟؟نگران نباش تو ۳۸ سزارین میکنن بندرت پیش میاد قبل ۳۸ درد زایمان شروع شه استرس ند ...

الان 36 هفته و 2 روز

آره ولی دکترم میگه باید اول بفرستم سونو ببينم دلیلی پیدا میشه که بدون دردسر بریم سزارین یا نه

منم ی هفته موند بزایمانم دکترم گف هیچ جا قبول نمیکنن دیگه.منو ب عنوان مهمان برد بیمارستان بابک.اونجا خیلیا به عنوان مهمان اومده بودن.بخواد راحت میتونه ی جا پیدا کنه ببردت

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706