2726
عنوان

رشد قارچی و افزایشی اقایون تو سایت نگران کنندست!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 125 پست

من شوهرم میدونست چندسال میام اینجا و هیچ مشکلی نداشت تااینکه چندروز پیش اومد خونه خیلی ناراحت بود گفت چیه این سایته تو یه معازه ای داشتم خرید میکردم ۲تاپسره داشتم هی راجبه نی نی سایت حرف میزدن و پست میذاشتن و ازبقیه میخندیدن منم دیگه بخاطر همین کمتر میام

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیتونین حضور ی جنس دگ رو تحمل کنین؟! ی نگا به سایتای خارجی بندازین من ندیدم تا حالا به هم توهین کنن یا بگن چرا مردا دارن مث قارچ زیاد میشن😨! همه به هم احترام میزارن هر کی دوست نداره باشه میرع همین! اگه میخواد فقط حرفاشو اون کسایی ک میخواد بشنون چرا میاد تو فضای به این گستردگی مینویسه..بره روان شناس یا تو گروهی ک تعداد اعضاش مشخصه با اطلاعاتشون..چ ایرادی داره ک مردا بفهمن ما به چ چیزایی فکر میکنیم  راجب مو1وعات مختلف ..خیلیا حرفایی رو ک باید به مثلا شوهرشون میگفتنو اومدن اینجا نوشتن فایدش این بود ک اون آقایی ک میخونه میفهمه اون رفتارش چ برداشتی داره..اما خب امیدوارم فکر نکنن از اینجا ک همه دخترا اینن چون خیلی زیاد دیدم دخترایی ک اینجا تاپیک زدن و حتی به نامزدشون .و..بی احترامی کردن با عندانای نامزد عوضیم.و کثافتم😐

شما دنبال نقد نیستی شما دنبال جنجال و شو هستی شما میخوای همه رو کنترل کنی؟ همینقدر که کاربر خوبی باش ...

ابدا دنبال جنجال و شو نیستم و این قضاوت کورکورانه شماست درباره من که کاملا غلطه.

مثل اینکه تحمل و جنبه اظهار نظر راجع به همجنس خودتون ندارید که اینقدر عصبانی شدید و کاملا طبیعیه.

و اینکه وقتی شما ب عنوان ی اقا ب اصطلاح خودت کااااربر خوبی بودی چرا فکر میکنید این تاپیکم قصد خراب کردن شما رو داشته؟؟!!!!!!

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2728
اونهام مقصرن‌.قبول دارم.ولی اصصصلا دلیلی برای حضور آقایون توی این سایت نیست!این سایت هدفش به اشتراک ...

درسته ولی بیشتر تاپیکا راجب موضوعاتیه ک ربطی به کدوک و بارداری نداره..داریم سوالای از این قبیل ولی خیلی کمتر..در هر صورت تا الان ک تو سایت قانونی ک مردا نباشن نبوده پس نمیشه به حضورشون اعتراض کرد مگر اینکه تاپیکای زننده و..بزارن ک برای خانوما هم صدق میکنه

چرا نمیتونین حضور ی جنس دگ رو تحمل کنین؟! ی نگا به سایتای خارجی بندازین من ندیدم تا حالا به هم توهین ...

نه عزیز جان...

بحث تحمل نیست..

رفتارایی ک ب عنوان اقا تو سایت دارن..

حدود خودشون رعایت نمیکنن بعضیا.

وگرنه مشکلی نداره ک..اینجا برای همه هست ؛)

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
اکی شما به جنبشت ادامه بده شب دراز است و قلندر بیدار👎

بله حتما.

ابدا دنبال جنجال و شو نیستم و این قضاوت کورکورانه شماست درباره من که کاملا غلطه. مثل اینکه تحمل و ج ...

به خاطر اینکه روزی صدتا مثل این تاپیک میزنند یه سری هم نرسیده دهن باز میکنن بد و بیراه میگن منم کاربر خوبی نیستم  راضیت میکنه اینو بگم😕

کاربر مرد هستم
چرا نمیتونین حضور ی جنس دگ رو تحمل کنین؟! ی نگا به سایتای خارجی بندازین من ندیدم تا حالا به هم توهین ...

ما با حضور آقایونی که هنجارهای ادب ، فرهنگ و شخصیت رو میشکنن مشکل داریم .نه اونایی که مثلا اومدن آموزش ببینن یا قصد مثبت دیگه ای دارن. البته خانم هایی هم با این خصوصیت هستن که اکثرا کاربرها حسابشون رو میرسن .

درسته ولی بیشتر تاپیکا راجب موضوعاتیه ک ربطی به کدوک و بارداری نداره..داریم سوالای از این قبیل ولی خ ...

مگه ایه نازل شده که این قانون نباشه؟با اعتراض ما این قانونو میذارن!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین مساله تحمل ما نیس. 

مساله اینه که اینجا نی نی سایته نه فیسبوک و توییتر و اینستا .

و اگه این قضیه ی حضور اقایون ادامه پیدا کنه دیگه میشه سایت دوست یابی . همین الانشم شما چارتا کلمه حرف حساب بزنی میترکوننت .  الان تو نی نی سایت رو سرچ کنی تو سوم چهارمی زده چرا مدعی العموم با نی نی سایت برخورد نمیکند؟

اینجا جاییه که خانوما بدون شناخته شدن حرفهاشون رو میگن سوالاتشون رو در مورد ازدواج و بارداری و ... غیره میپرسن .

اگه همینجوری ادامه پیدا کنه یقینا سایت تا چند وقت دیگه کلا ف*یلتر میشه.

به خاطر اینکه روزی صدتا مثل این تاپیک میزنند یه سری هم نرسیده دهن باز میکنن بد و بیراه میگن منم کارب ...

خب وقتی شما هیچ کاری نمیکنی منطورم مزاحمت و ... هست چرا عصبانی میشی و به خودت میگیری؟

خب وقتی شما هیچ کاری نمیکنی منطورم مزاحمت و ... هست چرا عصبانی میشی و به خودت میگیری؟

برای اینکه با زدن تاپیکهایی مثل این یکسری میان همه مردا رو فحش میدن بی استثنا 

کاربر مرد هستم
نه عزیز جان... بحث تحمل نیست.. رفتارایی ک ب عنوان اقا تو سایت دارن.. حدود خودشون رعایت نمیکنن بعض ...

خوب و بد همه جا هست..خیلی از آقایونم تو سایت هستن ک مث بقیه کاربرا معمولی هستن و حضورشون مفید ..بعضی از خانما هم من تو سایت دیدم ک حد خودشونو نمیدونن اصن ربطی به جنسیت نداره..ربط به تربیت و شخصیت پوچ طرف داره..پس نباید بگیم مردا کلا نباشن چون فلانن. و..

ما با حضور آقایونی که هنجارهای ادب ، فرهنگ و شخصیت رو میشکنن مشکل داریم .نه اونایی که مثلا اومدن آمو ...

منم همینو گفتم عزیزم..تو کامنت دیگم به طلا جون گفتم ک ربط به جنسیت نداره به شخصیت و شعور داره ک همه جا بالاخره چندتا آدم بیشعور پیدا میشه نبابد جنجال کرد و دعوا و کل کل با طرف را انداخت!

2706