2410
2553
عنوان

رشد قارچی و افزایشی اقایون تو سایت نگران کنندست!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 125 پست

خب طبیعیه

وقتی شلوار تنگ و کوتاه میپوشن ،مو رنگ میکنن،اینجا هم میان و حرفای خانما براشون جذابیت داره

اینجا یه نمونه کوچیک از جامعه ست

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مگه چی میشه؟ بایدروابط اجتماعیمون بالا ببریم..اینجا من ندیدم زده باشه ورود آقایون ممنوع باشه..!چه عیبی داره مردا حضور داشته باشن ..ی جور میگین انگار انسان نیستن!

همه جام هستن همشونا بلا استثنا  مثلا سايز سينه من خودم ده بار ديدمشون تو انلاينا

دقيقا هموني هم ك ادعااش ميشه توو تاپيكاي زنونه ميره😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720
چقد بعضا با نمکن فک کنم خونشون تو خیارشوره

احتمالش بالاست :)

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
دلیلش فقط و فقط خانمهاییه که میرن تو تاپیک مردای معلوم الحال و شروع میکنن به فحش و بد بیراه و حرفایی ...

چرا فکر میکنن چون شناخته نمیشن مجازن ؟!

واقعا چرا درک نمیکنن در مورد کلمه به کلمه ای که تایپ میکنن مسئولن . و باعث تغییر دید جامعه میشن.

2714

من سوم راهنمایی تا سوم دبیرستانو نی نی سایتو خاموش میخوندم در حد ماهی ی بار سرمیزدن روم نمیشد عضو شم میگفتم بین این همه زن حامله برم چیکار تو سن ۲۳ سالگیم اومدم عضو شدم اونوقت مردا میان اینجا چیکار😐

ادم بره چغاله بادوم بفروشه جوراب بفروشه دست فروشی کنه 

کار کنه بیکار نباشه 

از توقعاتش بیاره پایین 

ولی از صبح تو سایت زنونه ول نگرده

من مطمئنم چندتاشون میخوان کاربرارو زیر نظر بگیرن ببینن میتونن مخ یه خوشگل و پولدارو بزنن

واسه کاربرای پزشک درخواست دوستی زیاد میدن

همه جا ميپلكه بد مردم خودشونو هلاك ميكنن جواب نميده😂

نهال فك كنم اسكرين شاتشو داااشت😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ادم بره چغاله بادوم بفروشه جوراب بفروشه دست فروشی کنه  کار کنه بیکار نباشه  از توقعاتش ب ...

اونا ديگ چقد بدبختن خدا كنه گير ي فاخته بيوفتن😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2706