1421
1389

یادش بخیر...

تا پارسال یکی دو تا مرد بودن تو سایت معروف..اونم حیطشون اقتصادی بود...

الان ماشالله

تو تاپیک پربازدیدام هستن...

نگرانم ؛)

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

یادمه اونموقع من خواننده خاموش بودم،پسر جوانمرد خیلی معروف بود

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
1390
همه جام هستن همشونا بلا استثنا  مثلا سايز سينه من خودم ده بار ديدمشون تو انلاينا

وااای😂تو تاپیک پریودی من دیدمشون😂

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
1394

چیکارشون داری وقت زایمانشونه لابد😐

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
1387

اره امروزم یکیشون تاپیک بد زده بود 

بعد جالبه بعضی خانوما میان طرفداری میکنن چیکار به آقایون دارید خب بزارید باشن 😐😐

اره باشن که این تاپیکای مورد دار بزنن 

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

ما خانوما دیگه باید جمع کنیم بریم کم کم

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
یادمه اونموقع من خواننده خاموش بودم،پسر جوانمرد خیلی معروف بود

اره منم فقط ایشون یادمه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
1364