1147
1254
عنوان

دکتربه دخترم دیفن هیدرامین داده

73 بازدید | 13 پست

خیلی بدشنیدم درموردشربتش.دخترم نه ماهشه امروز ازصبح زود تب شدیدداست وهمش ناله میکرد موقع شیرخوردت سرفه هاشم شروع شد بردیم دکتر گفت سرماخورده بعد ایبوپرفن دادبا آموکسی وهمین دیفن هیدرامی باشربت کریزان بایه قطره بینی به نظر زیاد نیست داروهاش .شربت دیفن هیدرامینو بدم ؟

😃خدایاشکرت😃

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

من یه بار تعطیلات بود بردم پزشک عمومی داروهای بزرگسال داد آمپولی که برا سرماخوردگی بزرگسال میزنن زد به بچه ۱سال دیفن نوشت اموکسی نوشت هیچکدوم رو ندادم فقط برا تبش استامینوفن دادم

1258
منم یه اموکسی و یه تئوکال جی داده سرفه میکنه یکسالشه. دیگه باید داد تا خوب شن بعدشم یه دوره همش هست

آره از طرفی هم حالش خیلی بده اصلاصدای بچم درنمیادبدجورگرفته وتبم داره

😃خدایاشکرت😃
دکتر عمومی

عزیزم اصلا بچه ۹ ماهه رو پیش دکتر عمومی نبر ...من یه بار بردم اونم که گفتم تعطیلات بود.همیشه این جور میشد میبردم فوق تخصص نوزادان یا کودکان قشنگ معاینه میکرد گلو گوش  ..برای سرفه خشک اصلا آنتی بیوتیک نمیداد فقط برا تبش دارو میداد با سیتریزن یا کتوتیفن خارجی ...میگفت اگه سرفه هاش شدید شد چرکی شد بیار آنتی بیوتیک بدم برا هر سرفه آنتی بیوتیک نمیداد اصلا .

آره از طرفی هم حالش خیلی بده اصلاصدای بچم درنمیادبدجورگرفته وتبم داره

وای منکه سر وقت میدم بااینکه اذییت میکنه اما سرفه های خلط دار داره و اصلا فرقی نکرده هنوز ان شاء الله زودتر خوب بشه 

1281
این پزشکش آشناست وکارش بدنیست

درسته همه ی پزشکا خوبن در رده خودشون ولی برا بچه ها ببری پیش دکتر خودش بهتره با سیستم ایمنی بدن نوزاد وکودک آشنایی دارن آستانه تحملشون رو میدونن چه داروهایی برای کودک بده رو میدونن خب درسشو خوندن .ببخشید من یکم حساسم چون واقعا رو بچه ها خیلی خیلی حساسم راضی نیستم ذره ای اذیت بشن