2733
2739

سلام به همگی 

من یه چن ماهیه واسه بارداری اقدام کردمو نشد

این ماه یکم زیر دلم گاهی مثل ضربان احساس کردم یه گرفتگی یه درد لحظه ای ک دو سه روز شد بعدش دیروز دلم درد میکرد سفت شده بود امروزم خیلی بدنم گر گرفته بودو لکه دیدم

بنظرتون باردارم یا پریود میخام بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موعدته؟

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2731

لک لانه گزینی صورتیه و روشنه رنگ خون پریودی تیرس

لانه گزینی دو روز طول میکشه وخیلی سبکه خونریزی

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

انشاا... که شما بارداری

ولی بنظرم به علایم نباید دلخوش کرد

من خودم بعضی ماه ها قبل موعدم همه جور تغیررو تحولاتی سراغم میاد ولی در نهایت خبری نیست

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2738
لک صورتی دیدی یا قهوه ای ؟

لکه قهوه ای بدنم داغ بود مهمونی بودم عرق میکردم همش رفتم دسشویی قد شورتم یکم لکه قهوه ای بود کم

الانم اومدم خونه یکم بی حالم بدنم دماش بالاس و یکم درد خفیف دارم 

منکه لک اومدبعدپریودشدم😳 ان شالله که شمابارداری

منم گاهی پریود میخام بشم اینطوره اما این ماه یه انقباضایی زیر شکمم داشتم ک هیچ وقت نداشتم بی بی چک زدم خیلی زوده منفی بود 

2706