2737
2739

سلام.اول از همه ببخشید بابت این سوال.من بعد سزارینم و همچنین به خاطر شیر دهی چند روز بود یبوست شدید داشتم که الان خداروشکر خوب شدم چند هفتس.با شربت لاکسی ژل و گلاب و خاکشیر.ولی مشکلم اینه اون موقع که یبوست داشتم درد و خونریزی نداشتم ولی الان که خوبم دارم.بعد اجابت مزاج در حد چند قطره خون میاد و بعدشم میام بیرون یکم سوزش و درد داره.این شقاقه؟چیکار کنم یعنی زخم شده؟ چیکار کنم.خونریزی نداشته باشه و درد نکنه.؟پماد انتی همورویید میزنم درد نداره دیگ.ولی خون میاد.یه راه دایم بگین.خیلی فکرم درگیره و افسرده شدم.مرسی دوستتون دارم

یه دختر دارم که با 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برودکترگلم بهت پمادمیده پکیچ داره خوب میشی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2731

نترس عزیزم ، جراحت پیدا کرده 

من نصف سال همین مشکل رو دارم اگر بیرون نزده ویتامین سی بخوره جراحت رو سریع برطرف میکنه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2738
خجالت میکشم

چارای نیست بروداروخونه بهت میده پماد

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

برو داروخونه شیاف انتی همورویید بگیر بعد شب وقت خواب از مقعد وارد کن تا صبح از جات بلند نشو دو روز اول بازم خون میبینی بعدش دیگه نداری منم افتصاح بودم پنج شب استفاده کردم خوب شد اصلا پمادم نزدم

بعد زایمان تو بیمارستان تا شکم مادر  کار نکرده مرخص نمیکنن اینو بهتون نگفتن؟ پماد ات رو حتما بزن غذاهای شل بخور  برای دفع اذیت نشی و فشار بهت نیاد. ی چند روز مهلت بده خوب بشی اگه نشد حتما دکتر برو

حتما باید دکتر بری وگرنه کارت به جراحی میکشه باید زیر نظر دکتر باشی شربت و داروی ضد یبوست استفاده کنی و همچنین باید رژیم خاصی داشته باشه استفاده از میوه و سبزیجات و نان سبوس و پرهیز از فست فود

2706