2737
2734
عنوان

بهم برخورده چیکار کنم

345 بازدید | 18 پست

امشب عروس خاله شوهرم دعوتمون کرد . بعد شوهرم گفت نمیریممم چون تو حساسی میگی بقیه محلم ندادن چپ نگام کردن( خداییش غر نمیزنم بهش خودش فکر میکنه حساسم که نیستم) 

حالا فردا شب شوهر خواهر من دعوتمون کرد اونو میگه میریممممممم منم بهش گفتم پس اونم نمیریمممممم ( با شوهرخواهرم دوسته)

طرف ما میاد طرف خودش منو نمیبره (هرچند خودم ادم ارومیم از مهمونی خوشم نمیاد ولی بهم برمیخوره الکی رو من عیب گذاشت میگه حساسی حتما تو کل فامیلاشون پر کرد من حساسم !!!!!! درحالیکه نیستمممم) خودشون حساس تر از منن

دو تاشم برین به رفتار بقیه هم‌کار نداشته باش در حد شعورشونه

پاشو تا دیر نشده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دو تاشم برین به رفتار بقیه هم‌کار نداشته باش در حد شعورشونه پاشو تا دیر نشده

التماسش نمیکنم فکر کنه خیلی برام مهمه بریم یا نریم. برام مهم نیست فقط چون احترام گذاشتن دعوت کردن گفتم

هردوشو برید بابا کم خودتون اذیت کنید اگه میدونی رفتارا باهات بده کخ چ بهتر بزا طرف اونا نری باهاشون صمیمی هم نشی خوبه که خونه خواهرت دعوت شدی چرا نری سر یه لجبازی

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

مثه شوهرمن،باجاری هام رابطه نداریم میگه اگه بریم تو حساسی میگی فلان واین حرفا...درصورتی ک اینجورنیستم،منم فقط با فامیل های خودم رابطه داریم

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

وای من که این قدر بهم خوش میگذشت با خانواده شوهرم.با جد اندر جدشونم میرفتم ومیخندیدم.

اونا هم خوش خندن همه شون

ولی خانواده خودم چه پدری چه مادری به جز خالم وداییم همه منطقی و تو اقتصاد وسروسنگین

زیاد طالب نیستم رفت وامد باهاشون

خوبه که طرف تو رو انتخاب کرده. والا من هم تقریبا میرم سمت خانواده همسر مشکل پیش میاد اونا رفتارشون دو جوره همیشه گرم نیستن یا به درستی رفتار نمی کنن خلاصه میخوان یه جوری بهت بفهمونن که پسرشون تو الویته. زیاد نهم نباشه برات مردا اکثرا همه این چیزا رو حساس بودن میدونن بگو اسم رنجیده شدن منو حساس بودن نزار بجاش کنارم باش تو ناراحتی 

ولی به نظر من حساسی حتی اسم این ضعفی که داری نشون میدی حساسیته از خدا تم باشه تری سمت خانواده شوهر اتفاقا اگر فک کنن حساسی جلو دهنشونو میگیرن نه مث من ک میگن بابا فلانی جنبش بالاس هرچی از دهنشون درمیاد میگن 

خوبه که طرف تو رو انتخاب کرده. والا من هم تقریبا میرم سمت خانواده همسر مشکل پیش میاد اونا رفتارشون د ...

اره اینام همینن. همیشه گرم نیستن هرموقع خودشون دلشون خواست دعوت میکنن انگار باید منتظر بمونم اینا گرم باشن من برم!!!😔😔😔😔

2706