2726

گاها میگم نکنه منم که اینهمه زجر میکشم..

از هفته پنج ویار بدی شروع شد که والله پشیمون شدم از بارداری..تهوع ام الانم ادامه داره..همش عفونت ادراری و سوزش ادرار میگیرم حتی با وجود خوردن دارو..سرماخوردگی داشتم..بیحالی و خستگی و ضعف دارم و داشتم...جفتم پایینه...دو سه هفته ای هست که کمردرد دارم..رفته رفته هم شدید میشه..

همش دلم میگیره..حس غم توی دلمه...تنهاممممممم...دلم گرفتهههههههه..

بهداشتم هشدار دیابت بارداری بهم داده..

خلاصه نگرانم..شما هم بگین

من تهواع و استفراغ شدید تا وسط ما هفت داشتم،

درد لگن از اولش داشتم الانم دارم،

همه زنا میگن حرکات بچه اشون خیلی شیرین و دوست داشتنی بوده ولی من قشنگ دردم میگیره و حس میکنم دلمو دارن بهم میزنن

خستگی و ضعفم خیلی دارم

بقیه مشکلات شما رو ندارم

Shake it! shake it!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سال ۹۶حامله شدم ومرداد ۹۷بچم به دنیا اومد از اول بارداریم اصلا ویار نداشتم اما ماه‌های آخر خارش شدید به حدی که تمام بدنم خون میزد بیرون ‌‌....خون دماغ میشدم و خلاصه خیلی سخت بود

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

من بارداری اولم فقط چند روز تو۲ماهگی لکه بینی داشتم دیگه کلاا سالم بودم نه تهوع نه چیزی.

الانم همونطورم فقط ضعف دارم وزنم بالا نمیره باقد ۱۷۸ وزنم ۵۸ هس 

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت

من روزی یه هپارین میزنم جاهاش خیلی بد کبود می شه حالت تهوع امونمو بریده دکترمم گفته چون قبلا سقط داشتی ممکنه سرکلاژ بشی فقط سالم باشه فدایی تار.مو هاش

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706