2737
2734
عنوان

کیاهپارین زدن توبارداری

62 بازدید | 11 پست

سلام 

دوستان من رفتم پیش دکترم امروزسونو وازمایشاتموکه دیدگفت مشکلی نداره جنین. سابقه ی سقط و..نداشتم بچه ی اولمه ماه هشتمم بهم امپول هپارین داده گفت برای اینکه جنینت خوب وزن بگیره حتی ازشم پرسیدم که مگه وزنش کمه گفت نه خوبه ولی بهتره بزنی کیا امپول هپارین میزدن واقعا رووزن جنین اثرداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس اینکه میگن اگه هپارین مصرف کنیم بعداززایمان خونریزی شدیدپیدامیکنیم واینا الکیه؟

ممکنه تو بارداری هم خون ریزی اتفاق بیافته که زیاد خطرناک نیس و ممکنه بعد زایمانم خون ریزی شدید پیدا کنیم که دلیلش رقیق شدن خونمون در اثر اون آمپولاس

ممکنه تو بارداری هم خون ریزی اتفاق بیافته که زیاد خطرناک نیس و ممکنه بعد زایمانم خون ریزی شدید پیدا ...

خب چه کاریه؟همون اسپرین مگه کاره همینونمیکنه..اونجوری که بدتره ..جنین روحالت عادی خودش داره وزن میگیره.فقط میخان به زور امپول وقرص پیش برن دکترا

2738
خب چه کاریه؟همون اسپرین مگه کاره همینونمیکنه..اونجوری که بدتره ..جنین روحالت عادی خودش داره وزن میگی ...

من تا حالا آسپرین استفاده نکردم ولی این آمپولا میگن خون رسانی به جفک رو هم خوب انجام میده 

برا من هر روز یدونه تجویز کرده ولی من سه روز یه بار میزنم از بازوم خیلی درد داره😔

خب چه کاریه؟همون اسپرین مگه کاره همینونمیکنه..اونجوری که بدتره ..جنین روحالت عادی خودش داره وزن میگی ...

نه عزیزم بالاخره الکی که دکتر نشدن یه چیزی میدونن که دادن هپارین خیلی حیاتیه حتما بزن