2737
2734

منم دارم مصرف میکنم..هنوز سونو نرفتم ببینم وضعیتم چطوره ولی ایشالله که نتیجه بده

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالله گلم میشه اگه رفتی سونو نتیجشو بهم بگی

آره عزیزم..من مرکز ناباروری میرم..بهم کلی آزمایش و تست قلب و عکس رنگی دادم یه سری هارو انجام دادم یه آزمایش و یه عکس رنگی مونده اینا رو هم انجام دادم میخوام برم براiui.

شما چند وقته اقدامی؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
چ مزه ایه؟؟؟؟؟

مزه خاصی نداره.بی مزه

2738
پارسال چند ماه اقدام بودم و امسال ماه دوممه

اها..ایشالله که جواب میگیری😍

دو نوبت صبح و شب میخوردم کنارش داروهای دیگمم بود مثل لتروزول و گلای وانس و ‌آمپول و....... که نتیجه ...

منم شوهرم سالمه خدا کنه منم مث شما بتونم طبیعی باردار بشم

منم شوهرم سالمه خدا کنه منم مث شما بتونم طبیعی باردار بشم

به امید خدا حتما باردار میشی فقط نا امید نشو شروع کردی ادامه بده آخر سر نتیجه بگیری 

برا یکی ممکنه سه ماه طول بکشه یا ۶ ماه یا یکسال 

قطع کنی نتیجه نمیده

2706