2733
2734

خـتم ویژه فردا📣📣😍😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 #نذر_ختم_قرآن_هدیه_به_امام_حسن_مجتبی_ع_از_ولادت_تا_شهادتشون 😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹 این ختم رو من از دوستم شنیدم خودش انجام داده و میگه براورده شدنش مثل معجزه بود به خیلیا هم پیشنهاد داده و ازش حاجت گرفتن از روز ولادت امام حسن🌹(‌فردا٣١اردیبهشت٩٨)🌹💕💕💕💕💕شروع میکنید به ختم قران تا شهادت ایشون(۲۸صفر)🌺🌺🌈۵‌آبان٩٨🌈🌈🌈 یعنی از ولادت تا شهادت امام حسن مجتبی ع یه ختم قران میگیرید برای حاجت مجرب است.🍁🍁🍁🍁 نیت میکنید میگید یاامام حسن مجتبی من این ختم قرآنوبشماهدیه میکنم ک فلان حاجتموبزرگواری کنیدوساطتت کنیدپیش خداوندمتعال وبرآورده کنید ب حق تک تک آیات قرآن 💫💫💫💫💫💫💫 https://telegram.me/doavazekrrr

الگونگیر...الگوباش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ممنون عزیزم.قراربود فردا ختم امن یجیب دوازده هزارتا هدیه به امام حسن مجتبی واسه حاجات مهم انجام بدم  ،ان شااللّه این ختم  هم انجام میدم،امام حسن ،کریم اهل بیت حاجات همه روا کنه ،به منم نظری کنه وتا سال دیگه همین موقع بیام تو تاپیکت و اعلام کنم به شرط حیات.

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706