2733
2734
عنوان

بارداری ماهه 2

82 بازدید | 11 پست

خانوما خالم هفته 8 هستش رفته سونو دکتر گفته قلب جنین نمیزنه دو هفته بعد بیا چرا کسی تا حالا اینجوری شده آخه هفته 8 باید قلب جنین تشکیل بشه 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

نه عزیزم عیب نداره بعضیا دیرتر قلبشون تشکیل میشه 

میگن اینا آدمای باهوش ترین

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضیا دیر تشکیل میشه منم واس همین تاغربالگری نمیرم واس سونوی قلب

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
نه عزیزم عیب نداره بعضیا دیرتر قلبشون تشکیل میشه  میگن اینا آدمای باهوش ترین

اهان مرسی 😍😍

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2738
آره عزیزم ، نی نی منم هفته ۸ نه قلبش دیده شد نه ساک حاملگی ، فقط یه چیز کوچولو مثل نقطه دیده میشد که ...

بگو خرما و انجیر بخوره، ولی زیاده روی نکنه، چون قلب گرمه برای تشکیلش باید چیزای گرم خورد

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید