2726
عنوان

پریودی بعد از سزارین

78 بازدید | 6 پست

خانما کمک دیگه خسته شدم من ۵۶روز بعد از سزارین کامل پاک شدم ولی بعد از ۱هفته پریود الان که ۳ماه و خوردیه۱هفته پریودم ۱ هفته پاک چیکار کنم چرا هی بعد از۱هفته پریود میشم.؟

باید مجددا برید دکتر براتون قرص اهن قوی تر مینویسن و رفعش میکنن . تعجب کردم چرا انقدر صبر کردید . این همه خونریزی پشت سر هم باعث ضعف میشه حتما برید دکتر 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه همه می گفتن عادیه تا تنظیم شه چند ماه طول میکشه

نه وقتی قطع بشه اگر شیر میدید ممکنه ماهیانه پریود نشید ولی هر وقت که پریود بشید مطابق قبلا مثلا همون یک هفته هست و تموم میشه . این که یک هفته باشه یک هفته قطع دوباره بیاد عادی نیست و یا مشکل کمبود. اهن و ویتامینه یا عدم تنظیم هورمونها 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اینجوری که یه هفته درمیون پریود بشین عادی نیست . منم سر شکم اول دوماه خونریزی و لک بینی داشتم ولی بع ...

ببخشید خانمی واسه جلوگیری از چه روشی استفاده میکردی .من چون کاندوم بهم نمیسازه قرص میخورم.قرص هم هورمونیه

ببخشید خانمی واسه جلوگیری از چه روشی استفاده میکردی .من چون کاندوم بهم نمیسازه قرص میخورم.قرص هم هور ...

من جلوگیریم با کاندوم بود . من ایرانی استفاده میکردم . خارجیش هم نمیسازه به شما؟ 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧