2703
2553
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا میخوایم بریم در خانه کربم اهل بیت❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 106 پست
قبول باشه دوستای خوبم!انشالله حاجت روایی هممون!انشالله امشب عیدیتونو بگیرین از امام حسن 

از شما هم قبول باشه عزیزم

آمیییییییییییین 

ان شاالله همه با هم مهربونم❤️

خدایا شکرت❤️
حاجتروا بشی عزیزم🙏🌹🙏❤️

خوندم عزیزم انشاالله حاجت روایی شما و همه ی دوستان ممنونم ازت که بانی خیری اللهی به زودی حاجت روا بشی      

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم من روسیاه خیلی دعاتون کردم امیدوارم به زودی زود خدا واستون معجزه کنه آمییییین🙏🌹🙏🌹

عزیزم صبح وشب کارم اشک ریختنه،انگار دنیابرام تموم شده وهمه ی درها به روم قفل شده،نمیدونم باید چیکار کنم وازکسی هم نمیتونم کمک بخوام،دستام بسته شده وکاری جزدعا وتوسل به اهل بیت ندارم ،منونم دوست خوبم امیدوارم خدا حاجت دلت رو بده ،بچه ها هرکس پستم رو دید سرافطار واسم خیلیییییی دعا کنه 

2720
عزیزم صبح وشب کارم اشک ریختنه،انگار دنیابرام تموم شده وهمه ی درها به روم قفل شده،نمیدونم باید چیکار ...

آخی عزیزم درکتون میکنم خیلی سخته

ممنون عزیزم

چشم حتماااااااا  عزیزم❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
خوندم عزیزم انشاالله حاجت روایی شما و همه ی دوستان ممنونم ازت که بانی خیری اللهی به زودی حاجت روا بش ...

قبول باشه عزیز دلمممممم

ممنون همچنین شما عزیزم

ممنون از شما🙏🌹🙏❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2714
@تنها۸۷۲   بیا گلم ان شاالله حاجت روا بشی

سلام عزیزدلم مرسی😘😘😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلام به روی ماهتون آمییییییین🌹🙏🌹🥰🥰

سلام عزیزم من دیر رسیدم اما الان میخونم همسز من جدش امام حسن مجتبی هستش اگه لایق باشیم دعاتون میکنیم.😍

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
خوندم عزیزم انشاءالله حاجت روا بشی واسه منم دعاکن 😘

قبول باشه عزیزم

همچنین مهربونم

حتما عزیزم

امیدوارم بحق این وقت اذان‌به تمام خواسته های قلبیتون هر چه سریعتر برسین🙏🌹🙏🌹

خدایا شکرت❤️
2706