2733
2734
عنوان

سوال شرعی

204 بازدید | 13 پست

خانما خواهشا کمکم کنید درد می کشم لطفا گزارشم نزنید

دیشب شوهرم نمیدونم چ مرگش شد بود ک وسط رابطه از عمد منو ول کرد و من تا الان زیر دلم بشدت درد می کنه واسه اینک ار ض ا نشدم... 

خود ار ض ا یی هم گناهه انجام نمی تونم بدم واقعا موندم چیکار کنم.... هیچ وقت اینجوری نشده بودم

خواهش می کنم بهم راه حل بدید خیلی درد می کشم

امشب ادامشو برید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم چرا قبول نمی کنه گریم گرفته از دستش😢 داره اذیتم می کنه

چه بد 

چشه چرا انقدر نامرد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
سرکاریه اینقدر درد شدید داره ارض ا نشدن اصلا مگه درد داره

اره داره نه انقد ولی خب زیر دل دردمیگیره مث پریودی خیلییی خفیف تر

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘