2733
2734
عنوان

وقتی بچه بودید...

256 بازدید | 28 پست

فکرمیکردیدکی بهتون نظر داره...وتوی رویای خودتون باکی زندگی میکردیدواوضاع زندگیتون چطوری بود؟؟؟

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

دوباره منو یاده اون دوران مزخرف انداختیااااااا

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما بچگی ؛ بچگی مونو میکردیم  و  کاری ب این چیزها نداشتیم  .... مثل بعضی بچه های الان هم ، جلوتر از سن مون نمی دویدیم ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من وقتی بچه بودم فکر میکردم زن دوم یه نفرمیشم که منو خیلی دوست داره😀😀😀😀وخیلی ام پولداره ...تو خونمون استخر داریم و..

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2738
دوباره منو یاده اون دوران مزخرف انداختیااااااا

جووون بگو😅چی فکر میکردی

شوهرم😁😁😁 میشه پسرعمم همونم شد

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
شخص خاصی نبود اما نمیدونم چرا همیشه فکر میکردم اسم شوهرم مهران....😕😕😕😕

اسم پسرتو بذار😅😅😅

2706