2726
عنوان

به برادر شوهرم بگم یانه

341 بازدید | 17 پست

سلام من دوست جانانم 

من یه جاری دارم ک چندساله نامزدن چون دختره الان16سالشه 

باهم خوبیم حتی بهم میگه دردت تو نفسم ولی خیلی بچست و از من هی ش ارژ میخواد ولی خداییش اگه من بخوام برام میفرسته

برادر شوهرم براش زیاد ش ارژ نمیفرسته چون میگه بمن زیاد زنگ نمیزنه ش ارژاروچیکار میکنه برادر شوهرم زیاد بهش اهمیت نمیده اختلاف سنیشون هم12ساله

چن وقت پیش جاریم گفت انگشتر نشونمو گم کردم دارم از دوستام پول میگیرم میخوام انگشتر بخرم بزارم جاش میخوام نامزدی رو بهم بزنم

قبلنا هم میگفت پول بده لازم دارم و... بهش ندادم گفتم ندارم ولی این بار دلم سوخت 100تومن بش دادم

بعد مدتی بش گفتم انگشتر خریدی گفت ن مامانم فهمید قراره بابام بخره

پولاتم دستی میدم چون نمیتونم بفرستم و.. 

وقتی اینو گفت چند روز بعد بهش گفتم پول لازم دارم اگه داری برام بفرست تا دیشب دیدم200 اومد تو حسابم گفت ک ب نامزدم گفتم برات پول فرستاد بهش گفتم قراره تو برام خرید کنی 

منم بش گفتم چرا200همون 100خودم کافیه گفت کم برام ش ارژ فرستادی و بدردم خوردی و.. منم گفتم نه همون 100خودم فقط گفتم بفرستم ب حساب برادر شوهرم با خودت گفت نامزدم جواب نمیده بفرست براخودم در 10تومن ش ارژ بفرست بقیشم کارت بکارت.. منم الکی گفتم کارتم فعلا مسدودشده 

.. خلاصه الان میترسم برادر شوهرم فکرهایی راجع بم بکنه.ازینکه هم بخوام ماجرارو براش بگم بدم میاد جاریم بهم اعتماد کرد دوست ندارم راز نگه دار نباشم ازیه طرف هم میترسم ازین مخفی کاری

بنظرتون بگم بهش یانه اگه اره چجوری بگم ک برادر شوهرم عصبانی نشه و جاریم نفهمه

فردا اگه چیزی شد بمن میگن تومیدونستی و نگفتی از اونطرف هم جاریم بهم اعتماد کرده😞😞

امید وارم منظورمو گرفته باشین

سکوت اختیار کن

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706