1147
1273

سلام

دلم خیلی گرفته

گفتم یه تایک بزنم با مثله خودما دردل کنم.

۷ ساله ازدواج کردم.تا دوسال بچه نمیخوایستیم بعد اون من مریض شدم و نباید باردار میشدم.خیلی اذیت شدم و درد کشیدیم.

بعدشم که دکتر اجازه داد با داروهای که برای تقویت تخمدان خوردم بدتر تخمدانم رو تنبل کرد 

پارسال یه سقط داشتم دیر متوجه شدم و انقد رازیانه خوردم و باد کش کردم از دست دادمش

تو این مدت دیگه دکتر نرفتم از بس حالمو بدتر کردن.

یعنی دیگه اعتقادی بهشون و داروی شیمیایی ندارم.اونم با دارو گیاهی باردار شدم که نمکند.

خلاصه الان هر کی بعد ما ازدواج کرده همه همه بچه دارن.جاریم تو عرض ۶ سال ۳تا بچه آورد

اون وقت من...

خسته شدم از حرفای مردم

از دلسوزی و دعا کردن ها زجر آوردشون.

از پرسیدن اینکه شما چرا بچه نمیارید 

از اینکه خدا بهتون بچه بده

خیلی خسته شدم

در خونه همه رفتم و توسل کردم اما لایق نبودم..

چه کنم

حالم خوش نیس.  

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

منم 4ساله منتظرم 😔

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
1279
عزیزم توکلت ب خدا باشه میگی ی بار باردار شدی پس مطمئن باش مامان میشی

مرسی عزیزم.

خیییلی سخته..

خسته شدم از نگاها و حرفای مردم

اگر میشه دعا کنید برای همه منتظرا

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

عزیزم منم مثل شما هستم با این فرق که ۱۱ ساله منتظرم...فردا قرار بود برای ششمین بار انتقال جنین بدم امروز از مرکز زنگ زدن گفتن جنین ها از فریز برنگشته..از صبح یکسره دارم گریه میکنم خیلی حالم بده خیلی خیلی

خدایا شکرت...

منم سالها دارو شیمیایی خوردم و۴ بار آی یو آی ودوبار لاپاروسکوپی ودو بار هم آی وی اف همه بی نتیجه .دومین ای وی اف که جواب نداد مستقیم رفتم بهزیستی واونجا نام نویسی کردم الان یه پسر دارم خدا رو شکر و به آرامش رسیدم  .پارسال اتفاقی با هومیوپاتی آشنا شدم وتنبلی تخمدونم وچسبندگیم به لطف خدا درمان شد . 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .توی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم
نیت کن از اقا امام حسن مجتبی علیه السلام بخواه کریم اهل بیته

به خیلی ها توسل کردم

نشده..

نمیدن..

انگار ازم بیزارن

1307
به خیلی ها توسل کردم نشده.. نمیدن.. انگار ازم بیزارن

این حرفو نزن ما هم زیاد تلاش کردیم نشد خودتو راضی کن نه شاکی

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .توی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم
خودتون باردار شدید؟

نه گفتم که رفتم بهزیستی وفرزند پسر آووردم وخیلی راضیم 

خیلی بد دردیه😕منم دوساله .هرماه روز پریم کلی استرس دارم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
1226
عزیزم منم مثل شما هستم با این فرق که ۱۱ ساله منتظرم...فردا قرار بود برای ششمین بار انتقال جنین بدم ا ...

عزیزم

درکت میکنم

سخته..

خیلی..

ان شالله این بار حتما نتیجه میگیری

نه گفتم که رفتم بهزیستی وفرزند پسر آووردم وخیلی راضیم 

چقدر خوب...میشه در مورد روندش توضیح بدید.منم میخوام برم دنبالش...چقدر طول کشید تا بچه رو بدن بهتون؟ چند وقتش بود که دادن؟ چه مدارکی میخوان

خدایا شکرت...

منم دکتر گفته باید فیبرومت رو عمل کنی ، من بیچاره چند سال پیش می تونستم باردار شم ، هر چی التماس کردم که بیا بچه دار شیم شوهرم گفت شرایطش نیست ، الان که می‌خواد من مشکلم حاد شده، فقط توکلم دیگه به خداست، سنمونم بالا رفته ، مادر شوهرمم هر دفعه می خواد از زیر زبون ما بکشه خبری هست یا نه، فکر میکنه ازش مخفی می کنیم ، درد خودم کمه اینم ول نمیکنه 🤦🏼‍♀️

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت ⚜️⚜️⚜️ گر نکته دانه عشقی خوش بشنو این حکایت

منم  سه تا سقط داشتم حامله نشی بهتره تا سقط کنی من ۶ سالی هست ازدواج کردم یک سال یک سال ونیم جلو گیری کردم منم تنبل تخمدانم، از مهر نود وشش تا اسفند نود وهفت سه تا سقط کردم. ، اخری... خیلی زجر اور بود ... خیلی... ماه پیش نیمه شعبان رفتم حرم اقا امام رضا خیلی تضرع کردم... نمیدونم توکل بخدا

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
1331