2733
2739

من اولین باری که گواهینامه گرفتم رفتم خونه مامانم اومدم دنده عقب از کوچه بیام بیرون زدم به تیر برق .شوهرم خودش نقاش ماشین بود داد صافکارش بدون رنگ درش اورد ولی خدارو شکر همون دیگه اول و اخرم شد دیگه یه پا رانندم😀

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

منم وقتی گواهیناممو گرفتم شوهر خالم گفت بیا برو.با ماشین من فلان چیو بخر بیار ماشینشم صفر خریده بود منم خوشحال خلاصه حواسمو جمع کردم سوتی ندم وقتی رسیدم پارک کردم دیگه یه نفس راحت کشیدم وقتی در ماشینو باز کردم دیدم یاخدا بوی لنت سوخته میاد 😅😅😅نگو اصلا ترمز دستیو ندیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نیومده گواهی نامم هنوزولی براآموزش که باماشین همسرم میرفتم یسری کوبیدم به جدول بس که هولم میکردبعد ب ...

وای بابای منم انقدر حولم میکرد بهش میگفتم برو پشت بشبن😂😂😂😂هعی پارک میکرد میگفت به این میگن پارک درصورتی که منم پارکام خوب بود😞

نیومده گواهی نامم هنوزولی براآموزش که باماشین همسرم میرفتم یسری کوبیدم به جدول بس که هولم میکردبعد ب ...

کلا شوهرا بشینن بغل دست ادم بیشتر ادمو دست پاچه میکنن

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
2738
منم وقتی گواهیناممو گرفتم شوهر خالم گفت بیا برو.با ماشین من فلان چیو بخر بیار ماشینشم صفر خریده بود ...

آسیه ساداتم خانوم یه مرد مهربون 😍قراره در آینده مادر شوهر ۳ تا دختر باشم 😊😄😄 

بابای من رو ماشین حساس بود بهم ماشین نمیداد یه بار با التماس ازش سوییچو گرفتم به مامانم اینا گفتم اماده شین ببرمتون دریا ولی داشتم سکته میزدم از استرس

با کلی اعتمادبنفس نشستم پشت فرمون و رفتیم یهو زدم به یه تاکسی

روز جمعه بود اونم با خونواده بیرون بود

من زار زار گریه میکردم اقاهه میگفت چیزی نشد ماشین من فقط یه خراش کوچیک روش افتاده اگه ماشین خودتون سالمه برید مشکلی نیست

خانومش میگفت نخیر باید زنگ بزنیم افسر بیاد کروکی بکشه منم اسم افسرو شنیدم گریم شدت گرفت

شهر ما خیلی کوچیکه عمم و شوهرش داشتن رد میشدن منو در حال گریه دیدن دلشون سوخت اون خونواده رو راضی کردن که برن

خسارت ماشینشونم بیست هزار تومن بود حدودا

ولی نمیدونم زنیکه عقده ای چرا بخاطر بیست تومن اونجوری ته دل منو خالی کرده بود هروقت یادم میاد عصبی میشم از عکس العملای اون خانوم

منم وقتی گواهیناممو گرفتم شوهر خالم گفت بیا برو.با ماشین من فلان چیو بخر بیار ماشینشم صفر خریده بود ...

من هنوزم بعد 10 سال رانندگی بعضی وقتها ترمز دستی ام بالاست بعد چند متر گاز میدم گاز کم میخوره متوجه میشم   

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706