2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدام رپ گوش میده . مدام تند تند میرقصه . حرفای لختی وار میزنه . ما اصلا تو خاتوادمون اینجوری نیستیم ...

این ربطی ب دهه نداره تو هر دهه یه چیزی مده یه سبکی برا نوجوونا بورسه 

مثلا دهه هفتاد که کلیپسای گنده میزدن و ارایشای عجیب و غلیظ 

یا دهه شصت ک مانتوها گشاد  وقیافه ها ...

خدای نکرده بی احترامی به هیچ دهه ای نباشه تمام دهه ها عزیز و دوست داشتنین 🦋ولی میگم تو هر دهه یه چیزی بورسه یچیزی رو مده 

من خودم رپ دوس دارم ولی پاپ هم زیاد گوش میدم و گاهی موسیقی سنتی ایرانی

تیپای اسپرت و لش رو تا حدی میپسندم ولی فقط برای عکاسی و برای خودم میپوشم نه تو خیابون ...

و درباره رقص چون الا این سبک رقصا خیلی طرفدار داره ن تنها تو ایران تو تمام کشورا... من خودم هیپ هاپ حرفه ای میرقصم و شافل ولی در کنارش برای مجالس رقص ایرانی زیبایی هم تمرین میکنم🍃 

این تفاوت نسلاست و طبیعیه که علایقشون و رفتاراشون متفاوت باشه و اینکه با نسل شما همخونی نداره دلیل بر این نمیشه ک شما نتونین تحمل کنین یا دور از جون شما عده ای بع این نسل توهین کنن فقط چون خیلی همه چیز عوض شده ...🌻

تمام نسلا دوست داشتنین و همشون قابل احترام من حتی با اینکه خیلی از تفکرای نسلای قبلی رو نمیتونم درک کنم ولی بهشون احترام میزارم و دوسشون دارم❤

2728
شما هم لب مرزیااااااا    

ارهههه در رفتمممم همه میگن 

من متولد اردیبهشتم اوایل سال 79

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
مثلن رفته موهاشو کرده پسرونه از بغل زده شده مدل آلمانی. مثل لاتا راه میره لش تیپ میزنه. حرفای ناموسی ...

دقیقا منظورم همین رفتاراشونه . خواهر منن موهاشو میریزه تو صورتش کلاه رو کج میذاره اصن ی مدلی. 

ماشاا... جنسیت را بگو والبته راز موفقیتت

دوتادخترند فقط صبرواينكه باهاشون واقعا دوستم ازيه حرفاييشون ناراحت ميشم امااون لحظه عكس العمل نشون نميدم مثلادوروزبعددرموردش صحبت ميكنم

این ربطی ب دهه نداره تو هر دهه یه چیزی مده یه سبکی برا نوجوونا بورسه  مثلا دهه هفتاد که کلیپسا ...

لاااااااااااایک 👍👍

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...هنوزم باتو نشستن به همه دنیا میارزه...❤❤
2706