2726
عنوان

خواهش میکنم باردار شدید برید سونو NT 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان تی همون غربالگریه? مگه چقدره هزینش?

هزینه اش زیاده دیگه..من خودم دو سه سال پیش رفته بودم خانم کناری ام به خاطر پول اش بلند شد و رفت..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
یعنی الان علت ۴دستوپا نرفتن بچم همین میتونه باشه؟۱۱ماهشه حین زایمان بچم سیانوز شد

نه اون اصلا ربطی به هایپوکسی نداره   اگه خدای نکرده این طوری بود گردنم نمیگرفت  به سختی با کاردرمانی    بچه سما میره ایشالا داداش من اصلا نرفت  یهو تو یک سالگی پاشد راه افتاد 

2728
والسلام علیکم و رحمته الله خخخخ😒

والله همين حرفو دكتر بهت ميگه

منم جزززز ميزدم 

رفتم مسخرم كرد

الانم دخترم قدم برميداره يكي دوتا يازده ماهس

كلا چهاردست و پا نرفت

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
خوشبحالت

نگران نباش ان شالله که زود راه میفته. شوهر منم همش میگفت بچه چهار دستو پا نمیره. ولی گفتم مشکلی نیست. دکترش همیشه میگه بچه خوبه. فکر کنم. 15 ماهش بود که شروع کرد راه رفتن. یعنی تقریبا یک ماه یا کمتر چهاردستو پا رفت

واقعا؟ما خیلی استرس داریم.....بچم خیلی کنده تازه خودشو میکشه رو زمین ۱۱ماهشه

دخترم من 7 ماهگی غلط زد

9 ماهگی سینه خیز رفت

12 ماهگی 4 دست و پا رفت

18 ماهگی هم راه افتاد

منم نگران بودم

هر ماه هم پیش دکترش که فوق تخصص هست ویزیتش میکنم برای چکاب و نظر ایشون این بود که بچم کاملا سالم و نرماله و همه بچه هامثل هم نیستن بعضیا که بصورت وراثتی تنبل هستن بعضیا هم متل دختر من قد بلند هستن و کمی دیرتر میتونن حفظ تعادل کنن

بهرحال اگر دکترش میگه مشکلی نیست اصلا نگران نباش

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

واقعا چیز جالبی نیست واسه تاپیک گذاشتن اون هم تو جایی که همه یا باردارن یا نی نی کوچیک دارن خواهشا حس ها و مسائل بد رو به اشتراک نذارید متاسفانه تا میای  اینجا تاپیک خیانت هست یا این مسائل کاش یکم یاد بگیریم اگه مثبت نیستیم منفی هم نباشیم 

🍃هرکجاهستم باشم آسمان مال من است🍃

وای خدا من دوباره استرس گرفتم😢 ان تیم رو سونوگراف خونده بود ۱.۲ و آزمایش خونمم کم ریسک بود ولی بعدا فهمیدم اون سونوگراف خیلی خوب نبوده هی به عکس  بچمم نگاه میکردم فکر میکردم ان تیش بالاتره، بازم استرسشو گرفتم😢😢

خدایا شکرت واسه همه چی❤
2706