2703
2553
عنوان

سُس

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاره 😃 تو پودرسوخاری هم میغلتونیم😃✌🏼

بعداز پودر سوخاری سرخش میکنین ؟

خیلی دنگ وفنگ نداره؟

وانمیره تو روغن؟

من یبار سیب زمینی ابپز رو رول کردم دور گوشت گذاشتم تو روغن وا رفت😅

2720
بچه‌هاپنیرپیتزاتوفریزرازپارسال‌مونده‌الان‌خراب‌شده‌ب‌نظرتون؟؟؟

مال من از هفته پیش نمیمونه ....اگه تاریخ داره سالمه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
بچه‌هاپنیرپیتزاتوفریزرازپارسال‌مونده‌الان‌خراب‌شده‌ب‌نظرتون؟؟؟

اره 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
چجوریه؟؟

سیب زمینی آب پز رو رنده میکنی با نمک و فلفل و آویشن ، بعد کف دستت میذاریش روش پنیرپیتزا میریزی و قلقلی میکنیش ، میندازیش تو مخلوط تخم مرغ و یکم شیر بعد برش میداری میندازیش تو آرد بعد دوباره تخم مرغ و بعد تو پودر سوخاری ، و توی روغن زیاد و داغ سرخ میکنیش 

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
بعداز پودر سوخاری سرخش میکنین ؟ خیلی دنگ وفنگ نداره؟ وانمیره تو روغن؟ من یبار سیب زمینی ابپز رو ر ...

😂😂😂

آره بعد پودر سوخاری سرخ میکنیم

نه اتفاقا خیلی ساده است مث پیاز سوخاری 

تو روغن وانمیره اگه روغن داغ باشه😂🖤

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2714
صبر کن منم بیام    

فك كردم ميخواي چي بگي الان

خدا بگم چيكارت كنه😂😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤