1147
1267
عنوان

کدبانو های سایت یه لحظه لطفا

111 بازدید | 16 پست

میخوام سالاد ماکارانی درست کنم ولی ماکارانی فرمی کم دارم میشه فرمی و رشته و با هم قاطی کنم درست کنم؟برای مهمون میخوام درست کنم ها خراب نشه  

شکل و شمایل خوبی پیدا نمیکنه

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

رشته نه اصلا

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون

برای مهمون درست نکنی بهتره

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

برا مهمونه نه قاطی نکن 

حالا چ کاریه سالاد ماکارونی درس کنی

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
1281

توکه داره زحمت می کشی یه بسته بگیرکه قشنگ دربیاد

دیگه خسته شدم که توهرتاپیکی بارهااین حرف هاروتکرارکنم🤔من نه زن هاعلیه زن هاهستم ونه کسی روبه کاربدش تشویق می کنم!من منم شایدروش من متفاوت وازنظرشماغلط باشه!اینکه طرف حقم وفرق نمی کنه حق باهمجنسم باشه یا....اگرکسی کارغلطی انجام دادنیازی نیست بهش بگیم غلط کردی!🤐می تونین بازبون نرم راهنماییش کنید..اینجافضای مجازیه اماخواهرانه بهتون نصیحت دارم خودتون روگول نزنیدباحرف هایی که شماروبه بیراهه می کشه!شماملکه هستین پس مثل یه ملکه رفتارکنیدوبدرخشید😊😋

رشته اصلا استفاده نکن 

فقط فرم گرفته

بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی ! خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : ❤ دوستت دارم دردونه مامان ❤ 
1257
مهمون عزیزه میخوام سنگ تموم بزارم😎😎😎

یه ظرفم بفرست اینور،هوس کردم😋

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍