1265
1273
عنوان

کمک در مورد کانالای tv

86 بازدید | 24 پست

سلام 

ما چند وقتیه اسباب کشی کردیم از وقتی تی وی رو نصب کردیم تو این خونمون بعضی کانالا مثل تماشا و بازار  پیدا نمیکنه .بنظرتون میشه تو گزینه تنظیمات دستی که خود تی وی داره (نمیدونم درسته یا نه شماره میگن رمز میگن سیگنال میگن یا هر چیزی) رو خودم وارد کنم تا نصب بشه یا راهکاری دارید شما؟

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

اینم بگم تو خونه قبلیمون این کانالا رو میگرفت الان نمیدونم چرا هر چی جست و جو  میزنیم پیدا نمیکه

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
تماشا که چندساله دیگه نیست و بجاش شبکه ی نسیمه.بازار که فکرکنم اونم لغوه چون از تلویزیون ما و آشناها ...

نه خونه پدرم که میریم هست شاید شمام مشکل پیدا کرده

بخاطر انتن دهی هستش عزیزم باید انتن قوی بخری

انتن قبلیمون الانم نصبه 

وا ما هم تماشا داریم هم نسیم  دوتا شبکه جدا هستن

میشه سیگنال کانالا رو بهم بدی لطفا

تماشا رو مراکز استان ها دارن  

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون
1221

کسی از شما میتونه سیگنال بهم بده که کانال یابی دستی انجام بدم

تو منو کانالها که بری یه سری شماره زیر هر شبکه زده اونه.البته تی وی ما الجی هست اینجوریه بقیه رو نمیدونم

1226
نه ما توشهرمون از اینایی که میشناسم هیشکی نداره.یا دوستی الان گفت مرکز استانها میگیره فقط.ما بازارم ...

یعنی نسیمم ندارین؟اخه مال ما میگرفت همش رو الان ی ماهی هست جا به جا شدیم فقط ای فیلم و پویا و شبکه یک تا ۸ داره

نه هیشکی جای ما نداره خودبخود حذف شده از تی وی.شاید بیشتر از دوساله

شهرتون کجاست شما؟

تماشا  16:9 108oi

میشه لطفا عکسش بفرستی اینجوری نمیدونم چطوری بزنم

1220