2737
2734

میش  اگه خدا بخواد

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای جدی منم این ماه اولین ماهیه میخوام بزنم لتراکس یا همون لتروزول با hmg و بعدhcg فولیات چ بود

ايشالا كه شما نتيجه بگيري عزيز خيليا نتيجه گرفتن ولي من خودم چون اصلا دوقلو دوس ندارم دكتر برام تجويز كرد كلي نق زدم نميخوام اگه دوقلو بشه چي 🙈🙈🙈كه اصلا نشد

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
ايشالا كه شما نتيجه بگيري عزيز خيليا نتيجه گرفتن ولي من خودم چون اصلا دوقلو دوس ندارم دكتر برام تجوي ...

ان شاالله ولی امید ندارم ۱ ساله اقدامم ۸ ماه کلومفین خوردم نشده ی سقطم داشتم اما نشده

خدایاشکر🌹
چند ماه خوردی لتروزول و hmgببخش خیلی سوال میپرسم استرسی شدم

يه ماه عزيز من يهو تخمك گذاريم سركوب شد دكتر برام تجويز كرد اين ماه برام كلوميفن نوشت روزي ٣تا چهارشنبه بايد برم سونو

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
يه ماه عزيز من يهو تخمك گذاريم سركوب شد دكتر برام تجويز كرد اين ماه برام كلوميفن نوشت روزي ٣تا چهارش ...

ان شاالله که زودتر نتیجه بگیری من با قرص فولیام نهایت ی دونه۱۶ میشد ولی ی ماه فقط دو شب اخر سرخود ۳ تا خوردم ۳ فولی ۱۶ ۱۵ ۱۳ داشتم 

خدایاشکر🌹
ان شاالله که زودتر نتیجه بگیری من با قرص فولیام نهایت ی دونه۱۶ میشد ولی ی ماه فقط دو شب اخر سرخود ۳ ...

من قبل اينكه تخمك گذاريم قطع بشه بدون دارو رفتم سونو فولي ١٧داشتم يهو عفونت گرفتم بعدشم تخمك گذاريم سركوب شد سيستمم ريخت بهم 

دكتر هم از دُز كم دارو ميده ببينه نتيجه نگيري ميبره بالا

ايشالا كه اين ماه با اين داروها نتيجه بگيري🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
من قبل اينكه تخمك گذاريم قطع بشه بدون دارو رفتم سونو فولي ١٧داشتم يهو عفونت گرفتم بعدشم تخمك گذاريم ...

واقعا عفونت یعنی مانع میش منم عفونتدشدید دارم ی دوبار عنبر نسا دود دادم ب گمون خودم بهتر شدم ولی انگار باز شروع شده ...ان شاالله عزیزم ان شاالله شماهم نتیجه بگیری این ماه

خدایاشکر🌹
واقعا عفونت یعنی مانع میش منم عفونتدشدید دارم ی دوبار عنبر نسا دود دادم ب گمون خودم بهتر شدم ولی انگ ...

آره عزیز پاپ اسمیر بده متوجه میشی عفونت داری یا نه

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
2706