2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی من یک آدم بدو دوست دارم یعنی یک ضعفی توی شخصیتم هست. باید اون درمان بشه... فراموشی که مشکلی را حل نمی‌کنه. دوباره عاشق نفر بد بعدی می‌شی.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

وقتی از بالا سریت بخوای همچین از تو قلب و ذهنت محو ش میکنه ک خودتم میمونی...فقط از خودش بخواه...دعای توسل و زیارت عاشورا

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
2738
وقتی من یک آدم بدو دوست دارم یعنی یک ضعفی توی شخصیتم هست. باید اون درمان بشه... فراموشی که مشکلی را ...

اره ضعفم اینه که از تنهایی میترسم میبینم همه عشق دارن حسودیم میشه میخوام از تنهایی در بیام نمیدونم باید چیکار کنم 

به نظرت چیکار کنم 

چشات و ببندو به زندگیه ایندت باهاش فک کن که با همین رفتارای بدش چقد اعصابتو خرد میکنه یا چقد شب تا صب باید گریه کنی و یا .....اونوقت خیلی منطقی و براحتی فراموشش میکنی 😍

واقعا اثری هم داره؟

شدیدا...

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
2706