2726

باهم مشکل داریم اصلا نمیشه زندگی کنیم سر همه چیز نه میاره،بهم پول نمیده اگرم بده با نق،میگه ندارم.انگار دوستم نداره،اگه داشته باشه اولویت زندگیش منم نه دوستاش،نه بیرون رفتناش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو خونت ..تو خونه هم میشه تکلیف مشخص بشه ...ببین حرف حسابش چیه ..زندگی زناشویی با گذشت وکوتاه اومدن شیرین میشه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2728

عقد و ازدواج سه سال شده

همش مشکل،مشکلمون فقط پولی نیس

مهمونی باهام نمیاد بیاد با هزارتا خواهشو تمنا

یجا بخوام برم کار دارم میگم منو ببر

نمیبره میگیره میخوابه

بعضی اوقات اخر هفته شاید نشه برم خونه مادرش از چخارشنبه میره جمعه ساعت 12 میاد،ی زنگم نمیزنه،میگم چرا ی زنگ نزدی میگه ی روز شد من رفتم که زنگ بزنم

یکشنبه ها هم میره خونه مادرش اینا ساعت 12 میاد 

هر روزی که دفتر نداره میره اونجا

واسه من هیچ وقتی نداره،کلا صبح میره مساد ناخار مسخوره میخوابه،میره دفتر شب ساعت 11 میاد

اون روزایی که دفتر نداره میره سمته خونه مادرش اینا پیش دوستاش یا خونه مادرش اینا

برو خونت ..تو خونه هم میشه تکلیف مشخص بشه ...ببین حرف حسابش چیه ..زندگی زناشویی با گذشت وکوتاه اومدن ...

هردوتا باید کوتاه بیان 

ما هردومون داریم اذیت میشیم

ببین این انقدر وقیح شده بعضی اوقات زنگ میزنه من خونه مادرمم مثلا این بیرونه میگه اگه قهری همونجا باش خوب شی قهر نیستی بیا خونه

بهش میگم قهرم دلیلی نداره خانواده ها بفهمن

اذیت داریم میشیم

من درکت میکنم گاهی همسرا خیلی بی درک میشن نکات مثبت داره همسرت؟؟اونارو سعی کن تقویت کنی

والا نمیدونم،چیزی ب ذهنم نمیاد اصلا

هرچی داره مثبته واسه خودشو ب نفع خودشه

ی باشگاه نمیزاره برم

نمیزاره برم رانندگی یاد بگیرم میگه پولشو ندارم بهت بدم

ما کلا خرجمون یا مامان اون کمک میکنه یا مامان من

خرجمون خیلی کمه، این همش میگه ندارم

عقد و ازدواج سه سال شده همش مشکل،مشکلمون فقط پولی نیس مهمونی باهام نمیاد بیاد با هزارتا خواهشو تمن ...

خواهر شوهر ماهم همینه ولی محل نمیدیم

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706