1147
1273

راضی هست؟

نی نی یار عزیزم این شاید پنجمین کاربری منه که میترکونی لطفا قبلش یه تذکر بده من آلزایمر دارم یادم میره حرف سیاسی نزنم  

تو یک درصد فکر کن راضی نباشن😐

تو را با غیر می بینم،صدایم در نمی آید*دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید*نشستم،باده خوردم،خون گریستم،کنجی افتادم*تحمل می رود اما شب غم سر نمی آید*چه سود از شرح این دیوانگی ها،بی قراری ها ؟*تو مه ، بی مهری و حرف منت باور نمی آید*دلم در دوریت خون شد ، بیا در اشک چشمم بین*خدا را از چه بر من رحمت ای کافر نمی آید

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1258
8
فک کن راضی نباشن حقوق ۱۲ میلیونی و وام های کلان با سود صفر درصد 

12 ملیون 😐😐😐😐ازکجا اوردید این حرفو

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
@nazaniiiin     نازيم كارمنده بانكه

با نازی ارتباط دارم مرسی..

نی نی یار عزیزم این شاید پنجمین کاربری منه که میترکونی لطفا قبلش یه تذکر بده من آلزایمر دارم یادم میره حرف سیاسی نزنم  
فک کن راضی نباشن حقوق ۱۲ میلیونی و وام های کلان با سود صفر درصد 

دیگه۱۲ تومن هم میست دوست عزیز

به توان چند حساب کردی؟!

تو را با غیر می بینم،صدایم در نمی آید*دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید*نشستم،باده خوردم،خون گریستم،کنجی افتادم*تحمل می رود اما شب غم سر نمی آید*چه سود از شرح این دیوانگی ها،بی قراری ها ؟*تو مه ، بی مهری و حرف منت باور نمی آید*دلم در دوریت خون شد ، بیا در اشک چشمم بین*خدا را از چه بر من رحمت ای کافر نمی آید
تو یک درصد فکر کن راضی نباشن😐

خب برای خانما شغل سخت و فرسایشی هس

1257
آره یکم کم گفتم ۱۵ میلیون هم می رسه 

عجب!

شما کارمند بانکین؟

خب برای خانما شغل سخت و فرسایشی هس

نه اصلا اینطور نیست

البته بستگی داره تو کدوم قسمت باشن

اما دوست صمیمی من تو قسمت خزانه هست و خیلی اوکی کارش

درامد خوب و مزایای عااالی نگم براتا

1220