1428
1363

تا هفته ١٢ ميتوني سقط كني اگر مشكل از جنينه كه قانوني سقط ميشه اگر خواست خودته يكم سخت تره و با قرص سقط ميشه 

دليل سقطت چيه؟

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

تا هفته ١٢ ميتوني سقط كني اگر مشكل از جنينه كه قانوني سقط ميشه اگر خواست خودته يكم سخت تره و با قرص ...

چون بخاطر مشکلات نمیتونم نگهش دارم.

قرص رو چجوری تهیه کنم؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگی من و بابایی هستی عزیزم  
1432

نمیدونم چرا تاپیک مربوط به سقط رو میبینم حالم بد میشه. حالا چه عمدی باشه چه غیر عمدی. وقتی تکونای نینیم رو حس میکنم و بعد در مورد سقط میخونم حس میکنم یه نینی زنده و سالم که تکون داره میخوره میخواد سقط بشه. 

چون بخاطر مشکلات نمیتونم نگهش دارم. قرص رو چجوری تهیه کنم؟

يه سري دكترا غيرقانونيه ولي اشنا باشن قرص و امپولشو ميدن بهت 

اگر دكتر نخواي بري بايد بري ناصرخسرو😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چرا تاپیک مربوط به سقط رو میبینم حالم بد میشه. حالا چه عمدی باشه چه غیر عمدی. وقتی تکونای نی ...

منم یه همچین حسی دارم ولی باز انگار مرض دارم میام میخونم😣😑

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
چه خطر هایی داره؟ 

الان شايد بخاطر مشكلات بگي اي بعدا ميخواد فلان بشه بيسار بشه ولي منم سقط داشتم و وقتي به اون تجربه ي دردناك و مزخرفم فكر ميكنم خيلي خيلي پشيمونم و اگر تجربه الانو داشتم هيچوقت سقطش نميكردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394

شاید این بچه گرهی باز کنه از مشکلاتت

زن داداشم  بچه تو شکمش مرد  دکتر قرص داد خورد بیچاره کم خونی گرفته  هرچند وقت باید بره امپول اهن بزنه  و سرم   از بس خونریزی رو زیاد کرده بود

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون
يه سري دكترا غيرقانونيه ولي اشنا باشن قرص و امپولشو ميدن بهت  اگر دكتر نخواي بري بايد بري ناصر ...

مرسی دوست عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قصدم دخالت نیست در جایگاهیی هم نیستم ک قضاوتت کنم ولی سقط نکن حتما حکمتی تو کار بوده ک باردار بشی عزیزم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خطر هایی داره؟ 

ببین سقط باید تو شرایط بیمارستانی باشه وگرنه هر جا بری پول بدی برات میندازن اما عواقبش و مسئولیتش پای خودته اکثرا تو مطب میکنن باید بری بپرسی.

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید این بچه گرهی باز کنه از مشکلاتت زن داداشم  بچه تو شکمش مرد  دکتر قرص داد خورد بیچاره ...

من هم فکر میکردم بچم معجزه زندگیمه . ولی بخاطر کارایی که دیگران در حق منو زندگیم کردن شوهرم میگه بچه رو نمیخواد دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
من هم فکر میکردم بچم معجزه زندگیمه . ولی بخاطر کارایی که دیگران در حق منو زندگیم کردن شوهرم میگه بچه ...

خدایی که بهت تو این شرایط بچه رو داده پس بهتر میدونه حکمتش چیه  شوهرت هم  یه مدت بگذره عاشق بچه اش میشه  

سقطش نکن  بعد ها بخوای بچه بیاری ممکنه بچه دار نشی

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون
منم یه همچین حسی دارم ولی باز انگار مرض دارم میام میخونم😣😑

صبح یه تاپیکی دیدم در مورد یه خانمه بود که فکر کنم ت  37 یا 38 هفتگی نینیش فوت کرده بود. وقتی این تاپیک رو خوندم تا کلی وقت نشستم گریه کردم. همش به این فکر میکردم که اگر این بلا خدایی نکرده زبونم لال سر من بیاد چی؟ نینیم که الان این همه داره تکون میخوره و دل منو برده ....

قصدم دخالت نیست در جایگاهیی هم نیستم ک قضاوتت کنم ولی سقط نکن حتما حکمتی تو کار بوده ک باردار بشی عز ...

واقعا درسته ولی من خودم داقون شدم از دیروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هم فکر میکردم بچم معجزه زندگیمه . ولی بخاطر کارایی که دیگران در حق منو زندگیم کردن شوهرم میگه بچه ...

عزیز یه مدت پیش یه خانمه اومده بود تو یه تاپیک میگفت من باردار شدم ولی بخاطر اختلافایی که با شوهرم داشتم شوهرم میگفت بچه رو نمیخوام. منم بخاطر مشکلاتی که داشتم رفتم دنبال سقط. دارو مصرف کردم و بهم گفتن برو راه برو تا بچه سقط بشه. میگفت وقتی یادم میفته به شدت حالم بد میشه. میگفت بچم داشت جون میداد تو وجود من ولی من برا اینکه زودتر از دستش راحت بشم تو بازار مشغول راه رفتن بودم. میگفت بعد یه مدت رابطمون با شوهرم خوب شد ولی همیشه حسرت اون بچه رو دلم موند. میگفت الان اقدام میکنمگبرا بارداری ولی نمیدونم چرا دیگه بادار نمیشم. 

گلم تصمیم با خودته. چون هیچکدوم از ما تو زندگیت نیستیم. ولی قبل از هر کاری توی نت یه سرچ از نینیای سقط شده بزن و عکساشون رو ببین. ببین دلت میاد جیگرگوشت دست و پاش از بدنش جدا بشه؟ ببین متونی تحمل کنی که نینیت انقدر زجر و درد بکشه؟

1339