2726

پیازداغ رب انار گردو سبزی معطر

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مغز گردو آسياب شده و سبزي هاي معطر شمالي ميزنم اگه شما ندارين نعنا خشك خوبه

با رب انار كه اونم به ذائقه خودتونه ترش يا ملس

اين روش شماليه و خيلي خوشمزه ميشه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
من مغز گردو آسياب شده و سبزي هاي معطر شمالي ميزنم اگه شما ندارين نعنا خشك خوبه با رب انار كه اونم ب ...

راستي يه پياز و سير هم رنده ميكنم توش

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

پیاز داغ زیادشنیز سرخ شده و کمی شنبلیله.آب تمبر هندی.نمک.فلفل.زردچوبه.ادویه کاریو ادویه ماهی اگر داری.توی حود ماهیت هم نمک زرد جوبه .ابلیمو و زعفران بریز بگذار بمونه حداقل یک ساعت.اگر رز ماری هم داری بریز و بعد بر دارو موادت رو بزن