2733
2739

البته دوراز جون همه دکترای که دلسوزن ولی واقعا بعضیاشون فقط بدرد برج سازی میخکرن فقط..

دیروز دخترمو بردم دکتر اطفال خاک بر سر دکتره یه دیقه دخترمو معاینه نکرد بهد میخاستم یه سوال بپرسم بهم گفت خانم وقت منو نگیر لطفا برو خیلی حرف میزنی در صورتی که من گفتم دکتر آیا این دارو بی ضرر نیست برا نی نی..😳😳😳

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

همونجا میگفتی شما اینجا نشستی که سوالات من و جواب بدی و بچه من و درمان کنی 

وظیفته

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر خدانشناسی که از امشب تا فردا ظهر همینطوری تو تخت زایشگاه افتاده بودم و حتی نیومد یه لحظه بالای سرم و آخر سر هم پسرم فلج مغزی شد😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

دکتر سهیلا داور بی شعور ترین پزشک زنانه 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
همونجا میگفتی شکا اینجا نشستی که سوالات من و جواب بدی و بچه من و درمان کنی  وظیفته

خاک تو سرش جلو شوهرم بهم توهین کرد شوهرم مثل ماست نگاه کرد😕😕

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
یه عمل داشتم بااین که بیمه داشتم امادکتره پنج تومن رشوه خواست😏

بهش درد میدادی نه پول

2738
دکتر خدانشناسی که از امشب تا فردا ظهر همینطوری تو تخت زایشگاه افتاده بودم و حتی نیومد یه لحظه بالای ...

وای چقدر بد

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

سلام 

از اونجا که من همیشه متفاوتم  از همینجا از دکتر خودم تشکر میکنم، ایشون دکتر جراح گوش و حلق و بینی هستند و بشدت نسبت به بیمارانشون مسئول و متعهد . ان شاالله همیشه شاد و سلامت باشند   

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

واقعا  من دکتری که پسرمو پیشش میبرم نیم ساعت وقت میزاره 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
دکتر خدانشناسی که از امشب تا فردا ظهر همینطوری تو تخت زایشگاه افتاده بودم و حتی نیومد یه لحظه بالای ...

عزیزم داستان پرهامو میدونم خدا ازش نگذره انشالا

دیرزایمان کردی بچه دوچارکمبوداکسیژن عزیزم خداازاینجورآدمانمگذره مطمئن باش😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

مادرشوهرم مدتها پیش یک دکتر متخصص اعصاب می رفت که هر سری یک روز کامل وقتش را می گرفت با 7-8ساعت معطلی تومطب! جالب اینکه مطبش با پدرزنش که دندانپزشک بود مشترک بود ولی سرویس بهداشتی نداشت. تازه وقتی میومد ده دقیقه هم وقت نمی گذاشت و نسخه قبلی را تمدید می کرد!خداروشکر قانع شد که دکترش را عوض کنه. خیلی هم حالش بهتر شده!

2706